home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Alba

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 CIOARA ANDREI COL. NAŢ. "H.C.C." - ALBA IULIA MURESAN LAURA 70 10 80 calificat
2 GOIA AMALIA COL. NAŢ. "A.IANCU" - CĪMPENI BERINDEIE NICOLAE - VIRGIL 70 0 70 calificat
3 ERSEK TIBOR ZOLTAN COL. NAT. "I. M. CLAIN" - BLAJ GHIȚĂ ROMANȚA și POP EMILIA 43 10 53
4 OAIDA DANIEL COL. NAŢ. "A.IANCU" - CĪMPENI BERINDEIE ELENA 43 10 53
5 PETRUŢA ANDREI - DUMITRU COL. NAŢ. \"A.IANCU\" - CĪMPENI BERINDEIE ELENA 43 5 48
6 IUREVICI ROMAN COL. NAŢ. "T. MAIORESCU" - AIUD GROZA SORIN 13 0 13
7 HĂPRIAN VLAD COL. NAŢ. "LUCIAN BLABA" - SEBEŞ MUNTEAN MARIUS 1 10 11
8 BURZ MIHAI - NICOLAE GRUP ŞCOLAR "H.C.C." - ABRUD IANCU ALINA 10 0 10
9 HOLOM ADRIAN COL. NAŢ. "T. MAIORESCU" - AIUD GROZA SORIN 0 10 10
10 LECHINŢAN ADRIAN COL. NAŢ. "H.C.C." - ALBA IULIA MUREŞAN LAURA 0 10 10
11 PĂUNESCU DANIEL GR. ŞCOLAR "Dr. LAZĂR CHIRILĂ" - BAIA DE ARIEŞ FAUR ELENA 10 0 10
12 TEBAN MIHAI COL. NAŢ. "D.PRODAN" - CUGIR OLTEAN MIHAELA 7 0 7
13 GABRIȘ MARIUS COL. NAT. "I. M. CLAIN" - BLAJ DEHELEAN OVIDIU 6 0 6
14 BEJAN GEORGE COL. NAŢ. "D.PRODAN" - CUGIR OLTEAN MIHAELA 5 0 5
15 CARP IOAN COL. LICEAL MILITAR "M.VITEAZUL" - ALBA IULIA DANCU IULIAN 5 0 5
16 CHIRIAC ADRIAN COL. LICEAL MILITAR "M.VITEAZUL" - ALBA IULIA DANCU IULIAN 5 0 5
17 COZA EDUARD - ANDREI COL. TEHNIC - AIUD CĂPĀLNA LUCIAN 5 0 5
18 IORDACHE CRISTINA COL. NAŢ. "T. MAIORESCU" - AIUD GROZA SORIN 5 0 5
19 PETRA FLORIN COL. LICEAL MILITAR "M.VITEAZUL" - ALBA IULIA FLOREA MIHAELA 5 0 5
20 POPA NICOLAE COL. NAŢ. "LUCIAN BLABA" - SEBEŞ MUNTEAN MARIUS 5 0 5
21 SIMU TONI COL. NAT. "I. M. CLAIN" - BLAJ GHIȚĂ ROMANȚA 5 0 5
22 MĂRGINEAN BOGDAN ALEXANDRU COL. NAT. "I. M. CLAIN" - BLAJ GHIȚĂ ROMANȚA 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com