home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arad

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Botocan Oliviu Bogdan Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela 30 40 70 calificat
2 Galis Darius Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela 0 10 10
3 Tuluc Eduard Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Sabau Diana 10 0 10
4 Miraute Andrei Grup Scolar "Iuliu Maniu" Arad Salajan Romana 4 0 4
5 Corb Emanuel Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad Cismas Lucia, Bohatel Diana 0 0 0
6 Dobra Flavius Traian Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla, Soica Codruta 0 0 0
7 Dumitrescu Tiberiu Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Sabau Diana 0 0 0
8 Kati Eduard Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla, Soica Codruta 0 0 0
9 Lascau Andrei Claudiu Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela, Sabau Diana 0 0 0
10 Lupu Gheorghita Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla, Soica Codruta 0 0 0
11 Mates Paul Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla, Soica Codruta 0 0 0
12 Merea Mircea Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Sabau Diana 0 0 0
13 Molnar Erica Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela 0 0 0
14 Nicolae Andrei Mihai Grup Scolar "Atanasie Marienescu" Lipova Nicolae Daniela, Plesea Ronela 0 0 0
15 Onica Andrei Florin Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla, Soica Codruta 0 0 0
16 Pacurar Doru Andrei Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela 0 0 0
17 Panc Valentina Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad Cismas Lucia, Bohatel Diana 0 0 0
18 Popescu Catalin Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad Cismas Lucia, Bohatel Diana 0 0 0
19 Siclovan Cristina Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela 0 0 0
20 Tautu Andrei Grup Scolar "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Todor Maria 0 0 0
21 Vasar Karina Denisa Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Ilea Delia 0 0 0
22 Zebreniuc Sergiu Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com