home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 POPESCU OANA GEORGIANA CNL \"ZINCA GOLESCU\" OPREA ADRIANA 0 10 10 calificat
2 ANDREI IONUT CNL "ZINCA GOLESCU" LUTA DANIELA+GHIORDUNESCU GRATIELA 0 0 0
3 ANTON FLAVIUS COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" CRISTEA MARIN 0 0 0
4 BUTAN MARIUS LICEUL TEORETIC "ION BARBU" PITESTI DIMA NARCISA 0 0 0
5 CALIN DRAGOS COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" COSMIN ALEXANDRU 0 0 0
6 CICU MIHAI C.N.L. "AL. ODOBESCU" MATEI MANUEL 0 0 0
7 DUTULESCU ROBERT CNL "ZINCA GOLESCU" LUTA DANIELA+GHIORDUNESCU GRATIELA 0 0 0
8 ENACHESCU IRINA COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" CRISTEA MARIN / VOICA NICOLETA 0 0 0
9 GIGORE GEORGE C.N.L. "AL. ODOBESCU" MATEI MANUEL 0 0 0
10 IORGA IONUT LICEUL TEORETIC "ION BARBU" PITESTI GENOIU NICOLAE 0 0 0
11 MANOLOIU EDUARD COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" CRISTEA MARIN / VOICA NICOLETA 0 0 0
12 MARTIN CARLA COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA MAZILESCU GEORGIAN, STOICESCU DUMITRU 0 0 0
13 MATEI CRISTIAN C.N.L. "AL. ODOBESCU" MATEI MANUEL 0 0 0
14 NITULESCU DIANA CNL "ZINCA GOLESCU" CONSTANTINESCU CRISTINA+GHIORDUNESCU GRATIELA 0 0 0
15 PATRU OVIDIU COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" CRISTEA MARIN 0 0 0
16 POPESCU MADALIN LICEUL TEORETIC "ION BARBU" PITESTI DIMA NARCISA 0 0 0
17 POPESCU DAN CNL "ZINCA GOLESCU" LUTA DANIELA+GHIORDUNESCU GRATIELA 0 0 0
18 SAVOIU ANDREI LICEUL TEORETIC "ION BARBU" PITESTI GENOIU NICOLAE 0 0 0
19 STANCU FLORIN C.N.L. "AL. ODOBESCU" RADUCU AURELIAN 0 0 0
20 TURCU DANIEL C.N.L. "AL. ODOBESCU" RADUCU AURELIAN 0 0 0
21 USURELU CATALIN COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA IANA ILIE, UNGUREANU ION 0 0 0
22 VELCIU VERONICA COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" COSMIN ALEXANDRU 0 0 0
23 VOICU MIRCEA COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" COSMIN ALEXANDRU 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com