home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 GHEORGHE DAN ANDREI CNL "ZINCA GOLESCU" CONSTANTINESCU CRISTINA+GHIORDUNESCU GRATIELA 40 100 140 calificat
2 BADALAN MATEI CNL "ZINCA GOLESCU" CONSTANTINESCU CRISTINA+GHIORDUNESCU GRATIELA 24 35 59 calificat
3 RITA CRISTIAN CNL "ZINCA GOLESCU" LUTA DANIELA 56 0 56 calificat
4 OLTEANU IONUT COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" BADESCU ADRIANA 20 30 50 calificat
5 MINCU DRAGOS ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" NEDELEA OTILIA / CRISTEA MARIN 40 0 40 calificat
6 IONESCU BIANCA COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA HIRZOIU MARIUS,IANA ILIE 30 0 30
7 ION LAURENTIU COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" VOICA NICOLETA / BENGHE ADRIAN 18 0 18
8 CIRSTEI RAZVAN COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" VOICA NICOLETA 16 0 16
9 POSTOACA VLAD COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" DUMITRASCU OCTAVIAN 0 15 15
10 TOMA MARIUS COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA HIRZOIU MARIUS,IANA ILIE 0 15 15
11 FLOREA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" BENGHE ADRIAN 14 0 14
12 GHEORGHE ALIN GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" NEDELEA OTILIA / CRISTEA MARIN 0 10 10
13 PANAITESCU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" NEDELEA OTILIA / CRISTEA MARIN 8 0 8
14 AIOANEI SANZIANA CNL "ZINCA GOLESCU" CONSTANTINESCU CRISTINA+GHIORDUNESCU GRATIELA 0 0 0
15 BADESCU MIHAI C.N.L. "AL. ODOBESCU" MATEI MANUEL 0 0 0
16 DAMIAN PETRISOR COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" BENGHE ADRIAN 0 0 0
17 ENE ANDREI CNL "ZINCA GOLESCU" LUTA DANIELA 0 0 0
18 FILIPOIU CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA NEGRILESCU NICOLAE, SAVU ALINA 0 0 0
19 FINTOIU MIHAI COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" BADESCU ADRIANA 0 0 0
20 GHEORGHE DANIEL COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA HIRZOIU MARIUS,IANA ILIE 0 0 0
21 MOROIU IONUT COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" NEDELEA OTILIA / CRISTEA MARIN 0 0 0
22 OANCEA CATALIN COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" BADESCU ADRIANA 0 0 0
23 ONCIOIU BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" BADESCU ADRIANA 0 0 0
24 POPESCU VICTOR LICEUL TEORETIC "ION BARBU" PITESTI DIMA NARCISA 0 0 0
25 PRIOTEASA ROBERT C.N.L. "AL. ODOBESCU" NICULA SIMONA 0 0 0
26 PRODEA RADU STEFAN C.N.L. "AL. ODOBESCU" NICULA SIMONA 0 0 0
27 PROTOPOPESCU GEORGE C.N.L. "AL. ODOBESCU" MATEI MANUEL 0
28 STAN ALEXANDRU C.N.L. "AL. ODOBESCU" MATEI MANUEL 0
29 STAN COSMIN C.N.L. "AL. ODOBESCU" LUCAN MARINA 0 0 0
30 STEFANESCU GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA HIRZOIU MARIUS,IANA ILIE 0 0 0
31 UNGUREANU ANDREI CNL "ZINCA GOLESCU" CONSTANTINESCU CRISTINA+GHIORDUNESCU GRATIELA 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com