home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bacau

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Fanaru Andrei Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina 4 100 104
2 Enache Marianne Georgete Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Chelba Maria/Ciubotaru Mihaela 30 20 50 calificat
3 Perju Dragos Stefan Colegiul National ”V. Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid 12 0 12
4 Sandu Bogdan Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Chelba Maria/Ciubotaru Mihaela 0 10 10
5 Ababei Andrei Colegiul Tehnic "A.Saligny" Bacau Frunza Elena/Mircea Ambrosie 0
6 Ambrozie Rares Mircea Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Chelba Maria 0 0 0
7 Barzu George Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Padure Adrian 0
8 Bontea Dragos Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Intuneric Ana 0
9 Bostan Bogdan Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Muraru Crina 0 0 0
10 Brănoaia Marius Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina 0
11 Bucur Ionut Bogdan Colegiul National "Costache Negri" Tg.Ocna Oancea Cecilia 0
12 Cambei Aristita Colegiul National ”V. Alecsandri” Bacau Timofte Afrodita 0
13 Dumea Diana Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Chelba Maria 0 0 0
14 Dumitrasca Bogdan Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Padure Adrian 0 0 0
15 Gradinaru Mihai Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara/Tarasa Daniela 0 0 0
16 Grigoras Victor Colegiul Tehnic "A.Saligny" Bacau Frunza Elena/Mircea Ambrosie 0
17 Hodea Florin Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Intuneric Ana 0 0 0
18 Huluba Ramona Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Intuneric Ana 0 0 0
19 Ilie Anca Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina 0 0 0
20 Irimia Tudor Colegiul National ”V. Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid 0
21 Lupu Alexandru Gabriel Colegiul National ”V. Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid 0 0 0
22 Marin Alexandru Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina 0
23 Mihaila Leotescu Ciprian Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Muraru Crina 0
24 Mihu Andrei Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Vieru Ilie 0 0 0
25 Popa Razvan Colegiul National ”V. Alecsandri” Bacau Timofte Afrodita 0 0 0
26 Rebegea Tudor Colegiul Tehnic "A.Saligny" Bacau Frunza Elena 0
27 Romanescu Raluca Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina 0
28 Rosu Maria Magdalena Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Chelba Maria/Ciubotaru Mihaela 0 0 0
29 Sarban George Colegiul Tehnic "A.Saligny" Bacau Frunza Elena/Mircea Ambrosie 0
30 Stoica Anca Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina 0 0 0
31 Timofte Andra Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara/Tarasa Daniela 0 0 0
32 Turtoi Ana Maria Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Vieru Ilie 0 0 0
33 Tutuianu Cristian Stefan Colegiul National "Costache Negri" Tg.Ocna Oancea Cecilia 0
34 Vasile Adrian Colegiul Tehnic "A.Saligny" Bacau Frunza Elena 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com