home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bihor

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Bondor Bogdan Gabriel Colegiul National Emanuil Gojd Corina Matei 0 100 100 calificat
2 Papp Georgia Colegiul National Emanuil Gojd Corina Matei 10 30 40
3 MONA NORBERT Colegiul National Mihai Eminescu HAITA FLORENTINA-ANCA 20 10 30
4 Chis Lucian Colegiul National Emanuil Gojd Corina Matei 10 0 10
5 JUDET ROBERTO Colegiul National Mihai Eminescu HAITA FLORENTINA-ANCA 10 0 10
6 ALBU GRATIAN Colegiul Tehnic Mihai Viteazul ABRUDAN HOREA 0
7 Andor Peter Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos 0
8 BUNGIU FRANCISC Colegiul National Mihai Eminescu HAITA FLORENTINA-ANCA 0 0 0
9 DEBRECZENI GERGO Colegiul National Mihai Eminescu KELEMEN ERZSEBET 0 0 0
10 GAVRIS ROXANA Colegiul Tehnic Mihai Viteazul ABRUDAN HOREA 0
11 IANCU ALEXANDRU Colegiul National Mihai Eminescu HAITA FLORENTINA-ANCA 0 0
12 Korosi Norbert Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos 0
13 Korosi Csongor Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos 0
14 Kovago Lajos Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Alina Luncan, Nicoleta Vaida 0 0 0
15 Lorincz Lorand Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos 0
16 Mangra Eugen Colegiul National Emanuil Gojd Corina Matei 0
17 Maritanu Codrut Catalin Colegiul National Emanuil Gojd Corina Matei 0 0 0
18 PALTINEAN ALEXANDRU Colegiul National Mihai Eminescu KELEMEN ERZSEBET 0 0 0
19 Pantea Paul Liceul Teologic Baptist Emanuel Constantin Buleandra 0
20 Pitis Andrei Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Alina Luncan, Nicoleta Vaida 0 0
21 Porumb Mihai Colegiul Tehnic Traian Vuia Rodica Scurtu 0 0 0
22 RAJNAK ISTVAN Colegiul National Mihai Eminescu HASAS TUNDE, HIBACSKAO G. 0
23 SANDOR S ANDREI Colegiul National Octavian Goga MIHUC ZENOVIA 0 0
24 SARCA SORIN Colegiul National Octavian Goga MIHUC ZENOVIA 0 0
25 Ureche Silviu Colegiul National Samuil Vulcan Buran Claudia 0 0 0
26 Vaida Cosmin Colegiul Tehnic Traian Vuia Rodica Scurtu 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com