home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Botosani

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 HREAPCA AURELIAN COLEGIUL NATIONAL "A.T. LAURIAN" BOTOSANI TUNEA MIHAELA, GIOCAS AFRODITA 20 20 40 calificat
2 AVADANEI DANUT COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOSANI OLTEAN STEFAN/ILAS ADELA 4 25 29 calificat
3 BUSUI MATEI COLEGIUL NATIONAL ”GRIGORE GHICA” DOROHOI DRAGHICI CRISTINA 0 15 15
4 ATĂNĂSOAEI FLORIN LICEUL TEORETIC „N. IORGA” BOTOŞANI MONICA NICOLAU 0 0 0
5 BACIU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "A.T.LAURIAN" BOTOSANI TUNEA MIHAIELA / GIOCAS AFRODITA 0 0 0
6 BUHAEANU DIANA-MARIA GRUP SCOLAR "REGINA MARIA" DOROHOI OPRITA PETRU SIMION 0 0 0
7 CODREANU IOANA-LORENA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOSANI VOINEA-AXINTE ALINA 0 0 0
8 GROZA CLAUDIA-ISABELA GRUP SCOLAR "REGINA MARIA" DOROHOI OPRITA PETRU SIMION 0 0 0
9 IACOB COSMIN-VLĂDUŢ COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" BOTOŞANI NACU PAULA IULIANA 0 0 0
10 MAXIM MARIUS LICEUL TEORETIC „N. IORGA” BOTOŞANI MONICA NICOLAU 0 0 0
11 PASCARIU VLAD COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOSANI VOINEA-AXINTE ALINA 0 0 0
12 PRICOP GABRIEL LICEUL TEORETIC „N. IORGA” BOTOŞANI MONICA NICOLAU 0 0 0
13 PURICE CONSTANTIN-FLORIN COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" BOTOŞANI NACU PAULA IULIANA 0 0 0
14 ROTUNDU ALIN-NICOLAE COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOSANI VOINEA-AXINTE ALINA 0 0 0
15 SAVIUC ALEXANDRA GRUP SCOLAR "REGINA MARIA" DOROHOI OPRITA PETRU SIMION 0 0 0
16 TURCU GEORGE-IONUT COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOSANI VOINEA-AXINTE ALINA 0 0 0
17 ZAHARIA ANDREI-LIVIU COLEGIUL NATIONAL ”GRIGORE GHICA” DOROHOI SANDRU MARIUS 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com