home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Alexandrescu Andrei Colegiul National "Andrei Saguna" Brasov 30 70 100 calificat
2 Constantin Maria Colegiul National "Andrei Saguna" Brasov 10 70 80 calificat
3 Popa Andi Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov Barbat Diana 35 28 63 calificat
4 Stoianovici Hora?iu Colegiul National "Dr. I. Mesota" Brasov Mailat Emilia 10 34 44 calificat
5 Zagan Alina Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov Serban Manuela 40 0 40
6 Miu Ovidiu Colegiul National "Andrei Saguna" Brasov 11 0 11
7 Anei Mihai Colegiul National "Radu Negru" Fagaras Suciu Daniela 10 0 10
8 Blaj Alina Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov Serban Manuela 10 0 10
9 Florea Andreea Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov Serban Manuela 5 0 5
10 Vlad Hora?iu Colegiul National "Dr. I. Mesota" Brasov Popovici Maria 5 0 5
11 Daczo Levente Colegiul National "Įprily Lajos" 0
12 Demeny Bogdan Stefan Colegiul National "Įprily Lajos" 0
13 Kerestely Įrpad Colegiul National "Įprily Lajos" 0
14 Lascau Stefan Colegiul National "Radu Negru" Fagaras Dobrea Angela 0
15 Morcov Mihai Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov Barbat Diana 0 0 0
16 Oancea Cristian Colegiul National "Dr. I. Mesota" Brasov Popovici Maria 0 0 0
17 Petrisor Cosmin Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov Comarnic Liliana 0 0 0
18 Tifrea Alexandru Colegiul National "Dr. I. Mesota" Brasov Mailat Emilia 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com