home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bucuresti

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Mocan Cezar Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul Dan, Grigorean Andrei, Tataroiu Bogdan Cristian 100 100 200 calificat
2 Zernoveanu Radu Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul Dan, Tataroiu Bogdan 100 100 200 calificat
3 Carabet Cosmin Andrei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Dumitran Marius, Dragan Elena 90 100 190 calificat
4 Pripoae Teodor Anton Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul Dan, Grigorean Andrei, Tataroiu Bogdan 100 90 190 calificat
5 Stan Serban Andrei Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul Dan 100 90 190 calificat
6 Sorescu Ilinca Gabriela Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Kisch Mariana, Dragan Elena 75 82 157 calificat
7 Epure Dan Matei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Dragan Elena 10 100 110 calificat
8 Miu Valentin Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Corobana Gabriela, Knopf Anca 40 70 110
9 Iancu David Traian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor 40 52 92 calificat
10 Soare Cristian Valeriu Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Sacuiu Silviu 35 43 78 calificat
11 Ropotan Cristian Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Sacuiu Silviu 10 43 53
12 Banghea Iulia Liceul International de Informatica, S3 BaltescuPaul Dan, Gheorghe Cosmin 35 13 48
13 Tanase Alexandru Alin Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Dragan Elena 35 8 43
14 Tuchila Octavian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Dragan Elena 35 0 35
15 Andrei Victor Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor 0 33 33
16 Colceag Alina Elena Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Kisch Mariana, Iosupescu Irina 20 12 32
17 Paraicu Emilian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Dragan Elena, Mihai Roxana 30 0 30
18 Ion Andrei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Iosupescu Irina, Cherciu Rodica 15 10 25
19 Ionescu Andra Maria Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Dragan Elena 10 14 24
20 Asman Gabriel Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza", S3 Badea Corina, Chirita Valentina 20 0 20
21 Daia Radu Petru Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Sacuiu Silviu 0 17 17
22 Balasa Petrus Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Homorodean Marcel 15 0 15
23 Caragicu Iancu Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor 15 0 15
24 Mateescu Cristina Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Sacuiu Silviu 5 10 15
25 Mitrea Valentin Gabriel Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Dragan Elena, Mihai Roxana 15 0 15
26 Radu Ciprian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Dragan Elena 10 1 11
27 Dragan Stefan Colegiul National "Cantemir-Voda", S2 Serban Iulia, Radulescu Sorana 0 9 9
28 Stoica Eugen Colegiul National "Ion Creanga", S4 Dumitrica Gheorghe, Danciu Alina 0 9 9
29 Brezoiu Ana Maria Claudia Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Iosupescu Irina, Cherciu Rodica 5 0 5
30 Cnab Sofia-Maria Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Corobana Gabriela 5 0 5
31 Dobrica Adrian Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Corobana Gabriela 5 0 5
32 Dutescu Mihai Colegiul German "Goethe", S1 Coman Isabela, Knopf Anca 5 0 5
33 Manea Laura Maria Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Dragan Elena 5 0 5
34 Stancioiu Alexandru-Marian Colegiul National "Sfantul Sava", S1 Constanta Nastase 5 0 5
35 Stoica Mihai Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza", S3 Badea Corina 5 0 5
36 Tudor Stefan Vlad Liceul Teoretic "Jean Monnet", S1 Knopf Anca, Matei Raluca 5 0 5
37 Ionescu Catalin Ionel Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Dragan Elena 0 1 1
38 Leca Mihai Liviu Colegiul National "Ion Creanga", S4 Dumitrica Gheorghe 0 1 1
39 Brosiu Diana Colegiul National "Sfantul Sava", S1 Georgina Patrascu 0 0 0
40 Catuti Mihnea-Catalin Colegiul National Bilingv "G. Cosbuc", S2 Knopf Anca, Motea Alina Carmen 0 0 0
41 Dan Ionut Claudiu Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Homorodean Marcel 0 0 0
42 Felix Milorad Liviu Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Dragan Elena 0 0 0
43 Horodnic Dragos-Stefan Colegiul National Bilingv "G. Cosbuc", S2 Motea Alina Carmen 0 0 0
44 Lupescu Radu Matei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Anca Knopf, Homorodean Marcel 0 0 0
45 Mitrin Marius Scoala Centrala, S2 Balca Mihaela 0 0 0
46 Popescu Iulia Colegiul National "Sfantul Sava", S1 Constanta Nastase 0 0 0
47 Ratoiu Mihai-Andrei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Preda Valentina 0 0 0
48 Roman-Ionita Alin Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza", S3 Badea Corina 0 0 0
49 Spatarelu Alexandra Oana Colegiul National "Elena Cuza", S6 Mirzacu Marius 0 0 0
50 Trinca Ciprian Gabriel Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Iosupescu Irina 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com