home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bucuresti

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Parvu Andrei Bogdan Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Ciobanu Corina, Buruiana Filip 100 100 200 calificat
2 Tataroiu Bogdan-Cristian Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul Dan 100 100 200 calificat
3 Bogdanescu Ionut Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Ciobanu Corina, Manz Victor 90 100 190 calificat
4 Tudorica Constantin Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Andreica Mugurel Ionut 90 100 190 calificat
5 Cocora Cosmin Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Sacuiu Silviu 100 30 130
6 Vladescu Alexandru Victor Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Ciobanu Corina, Homorodean Marcel, Knopf Anca, Manz Victor 100 20 120 calificat
7 Popescu Victor Cristian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Ciobanu Corina, Homorodean Marcel, Manz Victor 10 100 110 calificat
8 Dinu Sorin-Dorel Colegiul National "O.Onicescu", S4 Radulescu Magdalena 100 0 100 calificat
9 Jurba Andrei Tiberiu Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor 100 0 100
10 Palianos Cristian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Ciobanu Corina, Homorodean Marcel 0 100 100 calificat
11 Mihailescu Cristina Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Sacuiu Silviu 20 30 50
12 Iacob Radu Cristian Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor 10 20 30
13 Solcan Ada Mihaela Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Gradinescu Monica, Toca Livia 10 0 10
14 Stratulat Adrian Liceul Teoretic "Dante Alighieri", S3 Druta Doina 0 10 10
15 Badea Cosmin Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Sacuiu Silviu 0 0 0
16 Cearnau Dan Cristian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Gradinescu Monica 0 0 0
17 Ciorbaru Vicentiu Dragos Colegiul National "Gheorghe Lazar", S5 Popa Simona, Condur Oana 0 0 0
18 Mihaiu Radu Cristian Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza", S3 Chirita Valentina, Badea Corina 0 0 0
19 Preda Alexandru Teodor Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Catalina Enescu, Grigoriu Dan 0 0 0
20 Velciu Cozmin Razvan Andrei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Catalina Enescu, Grigoriu Dan 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com