home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Cluj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Ciceu Andrei Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian 40 70 110 calificat
2 Mangra Alexandre Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Petrila Sonia, Balan Gabriela 30 70 100 calificat
3 Petrican Teodor Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian 20 27 47
4 Ştefan Norbert Col. Nat. "M. Viteazul" Turda Miron Florin/Micu Mihaela 0 42 42
5 Puia Tudor Lic. Teor. "L. Blaga" Cluj-N. Daniela Chitul 10 9 19
6 Jurja Dan Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Petrila Sonia, Balan Gabriela 15 0 15
7 Patiu Dan Lic. Teor. "L. Blaga" Cluj-N. Daniela Chitul 15 0 15
8 Telek Jázmin Lic. Teor. "Bathory I." Cluj-N. Vicsacsán Zoltán 14 14
9 Nistor Dorian Col. Nat. "M. Viteazul" Turda Miron Florin/Micu Mihaela 10 0 10
10 Urs David Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Giurgea Mihaela, Balan Adina 10 0 10
11 Checiches Marius Lic. Teor. "O. Ghibu" Cluj-N. Stefu Monica 5 0 5
12 Deac Raul Lic. Teor. "O. Ghibu" Cluj-N. Stefu Monica 5 5
13 Popa Mares Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian 5 0 5
14 Luchian Alex Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Vaida Dana/Salantiu Crina 0 3 3
15 Urcan Sorin Lic. Teor. "L. Rebreanu" Turda Mureşan Elena 2 2
16 Vomir Marian Col. Nat. "M. Viteazul" Turda Miron Florin/Micu Mihaela 0 2 2
17 Boanca Vasile-Ionut Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Vaida Dana/Salantiu Crina 1 1
18 Codorean Bogdan Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian 0 1 1
19 Buzea Vlad Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Petrila Sonia, Balan Gabriela 0 0
20 Cupsa Darius Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian 0 0 0
21 Deák Norbert Lic. Teor. "Bathory I." Cluj-N. Vicsacsán Zoltán 0
22 Kutas Tamás Lic. Teor. "Bathory I." Cluj-N. Vicsacsán Zoltán 0 0 0
23 Nemes Ionut-Florin Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Vaida Dana/Salantiu Crina 0 0 0
24 Pomeanu Daniel Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Salantiu Crina/Dindelegan Mariana 0 0 0
25 Rat Bogdan Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Giurgea Mihaela, Balan Adina 0 0 0
26 Stoica Ionut Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Balan Gabriela, Petrila Sonia 0 0 0
27 Tamas Catalin Lic. Teor. "A. Ipatescu" Gherla Fort Cosmina/Butean Ioana 0
28 Todor Alexandru Lic. Teor. "A. Ipatescu" Gherla Fort Cosmina/Butean Ioana 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com