home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Dolj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Buleandra Cristian C. N. Fratii Buzesti Vitelaru Sofia 35 100 135 calificat
2 GHERGHE ALEXANDRU C.N. CAROL I Dupac Mihaela 20 43 63
3 Draghici Adrian C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius 10 50 60
4 DASCALU CRISTIAN C.N. CAROL I Dupac Mihaela 5 54 59
5 CIUREL VICTOR C.N. CAROL I Dupac Mihaela 40 0 40
6 Voicu Cosmin C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius 35 2 37
7 Stanciu Ioan C.N. CAROL I Cerbulescu Monica 15 14 29
8 Iacob Mihai Alexandu Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia 20 0 20
9 PARASCHIV ALEXANDRU C.N. CAROL I Dupac Mihaela 15 0 15
10 Ivanoiu Razvan Alexandru Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia 0 14 14
11 NEATA ADRIAN Grupul Scolar „Dimitrie Filisanu” Filiasi Petrescu Claudia 0 14 14
12 Nistor Bogdan C. N. Fratii Buzesti Vitelaru Sofia 10 0 10
13 Teodorescu Oana C. N. Fratii Buzesti Vitelaru Sofia 10 0 10
14 Luciu Dumitru Elinor Liceul de Informatica Stefan Odobleja Craciunoiu Stefania 5 3 8
15 Rosu Gabriel LISO Vlad Marian 0 6 6
16 Berbec Paul Liceul de Informatica Stefan Odobleja Timplaru Roxana 5 0 5
17 Catana Bogdan Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia 5 0 5
18 Rosu Catalin Liceul de Informatica Stefan Odobleja Codres Daniel 5 0 5
19 Sgar Mihaela Liceul de Informatica Stefan Odobleja Popa Hermina 0 1 1
20 Bivolan Marinela Floriana C. N. Elena Cuza Badulescu Laviniu 0 0 0
21 Bochis Alexandru Liceul de Informatica Stefan Odobleja Timplaru Roxana 0 0 0
22 Dinu Dan C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius 0 0 0
23 Dumitrescu Marin Colegiul National „N.Titulescu” Bercea Mioara 0 0 0
24 Gaman Mihaela Liceul de Informatica Stefan Odobleja Timplaru Roxana 0 0 0
25 Ganea Monica Daniela C. N. Elena Cuza Badulescu Laviniu 0 0 0
26 Girgel Manolica Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia 0 0 0
27 Ionascu Razvan Sorinel C. N. Fratii Buzesti Schiopu Liliana 0 0 0
28 Mladin Alexandru LISO Vlad Marian 0 0 0
29 Nicolae Gabriel Silviu Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia 0 0 0
30 Sebestin Dragos C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius 0 0 0
31 VOICESCU MIHAI C.N. CAROL I Dupac Mihaela 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com