home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Dolj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Cazacu Alexandru C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius 100 100 200 calificat
2 Petcu Ion Cristian C. N. Fratii Buzesti Dochia Marinela 90 0 90 calificat
3 Tabacu Raul C. N. Fratii Buzesti Dochia Marinela 10 10 20
4 Mutascu Dragos C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius 0 10 10
5 Apostol Samuel Liceul de Informatica Stefan Odobleja Popa Daniela 0 0 0
6 Badescu Andrei Liceul de Informatica Stefan Odobleja Craciunoiu Stefania 0 0 0
7 Barbu Cosmin Liceul de Informatica Stefan Odobleja Craciunoiu Stefania 0 0 0
8 Bucur Ionut C. N. Fratii Buzesti Guta Nicolita 0 0 0
9 Dima Liviu Liceul de Informatica Stefan Odobleja Craciunoiu Stefania 0 0 0
10 Dincu Tony Liceul de Informatica Stefan Odobleja Popescu Claudiu 0 0 0
11 Gheorghevici Mihai C. N. Fratii Buzesti Guta Nicolita 0 0 0
12 Iancu Catalin C. N. Fratii Buzesti Guta Nicolita 0 0 0
13 Mindoiu Dorin Marian C. N. Elena Cuza Badulescu Laviniu 0 0 0
14 Nuta Alexandru Liceul de Informatica Stefan Odobleja Codres Mihaela 0 0 0
15 Pasca Vlad Liceul de Informatica Stefan Odobleja Iliescu Camelia 0 0 0
16 Radulescu Hermina Anca C. N. Elena Cuza Badulescu Laviniu 0 0 0
17 Sandu Bogdan C. N. Fratii Buzesti Dochia Marinela 0 0 0
18 Susai Iulian Colegiul National „N.Titulescu” Bercea Mioara 0 0 0
19 Tanasie Virgil Liceul de Informatica Stefan Odobleja Codres Mihaela 0 0 0
20 Tudor Laurentiu C.N. CAROL I Niculescu Florin 0 0 0
21 Vaduva Ovidiu C.N. CAROL I Niculescu Florin 0 0 0
22 Vatau Marius Grigorie Colegiul National „N.Titulescu” Bercea Mioara 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com