home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Harghita

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Demény Dávid Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke 30 70 100 calificat
2 Nagy Tamás Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert 10 43 53 calificat
3 Szász Attila Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Csiki Zoltán 5 43 48 calificat
4 Gál Botond Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke 0 23 23
5 Pável Szabolcs Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit 0 20 20
6 Porsche Endre Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Bartus Emőke 10 9 19
7 Pitic László Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert 5 13 18
8 Kovács Levente Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke 0 11 11
9 Dobai Gábor Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke 0 9 9
10 Báró István Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit 0 8 8
11 Czirják Szilárd Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Csiki Zoltán 5 0 5
12 Haba Henrik Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert 0 5 5
13 Kenéz Áldor Etele Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert 5 0 5
14 György Szilárd Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert 0 1 1
15 Bartha Miklós Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit 0 0 0
16 Cîmpeanu Oana Colegiul Naţional Octavian Goga Miercurea Ciuc Burlacu Mihaela 0 0 0
17 Ferencz Banjámin Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Csiki Zoltán 0 0 0
18 Gál Endre Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Csiki Zoltán 0 0 0
19 Kiss Alpár Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit 0 0 0
20 Lázár Zsolt Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke 0 0 0
21 Miron Ioana Colegiul Naţional Octavian Goga Miercurea Ciuc Burlacu Mihaela 0 0 0
22 Sándor Csanád Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit 0 0 0
23 Varró-Vendel Szilamér Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com