home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Harghita

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Bencze Balázs Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó 30 0 30 calificat
2 Hurubă Alin Liceul Teoretic O.C.Tăslăuanu Topliţa Butyka Mihai 0 10 10
3 Vass Balázs Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó 10 0 10
4 Barta Péter Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csonta Ildikó 0 0 0
5 Boda Levente Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Nagy Lajos 0 0 0
6 Bunta Bálint-Levente Liceul Teologic Reformat Baczkamadarasi K. G. Odorheiu Secuiesc Kovács Mária 0 0 0
7 Buslig István Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csonta Ildikó 0 0 0
8 Farkas Zsuzsanna Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csonta Ildikó 0 0 0
9 Gábor László Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Magyari Sáska Zsolt 0 0 0
10 Geréb István Liceul Teologic Reformat Baczkamadarasi K. G. Odorheiu Secuiesc Kovács Mária 0 0 0
11 Grecu Marius-Iustin Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csonta Ildikó 0 0 0
12 Győri Réka Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Nagy Lajos 0 0 0
13 György Attila Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csonta Ildikó 0 0 0
14 Hevele Balázs Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Nagy Lajos 0 0 0
15 Illyés Attila-László Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csonta Ildikó 0 0 0
16 Mátéfi Zsolt Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Nagy Lajos 0 0 0
17 Mihalache Florin Colegiul Naţional Octavian Goga Miercurea Ciuc Szász Diana 0 0 0
18 Mihok Cristian Colegiul Naţional Octavian Goga Miercurea Ciuc Szász Diana 0 0 0
19 Szekeres Szabolcs Lic. Teor. Salamon Ernő Gheorgheni Magyari Sáska Zsolt 0 0 0
20 Tikosi Kinga Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó 0 0 0
21 Zongor Lajos Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com