home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Hunedoara

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Davidoi Sorin Colegiul Naţional "Iancu de Hunedoara" Hunedoara Mafteiu-Scai Liviu 20 0 20 calificat
2 Juduc Andrei Colegiul Naţional "Iancu de Hunedoara" Hunedoara Mafteiu-Scai Liviu 20 0 20
3 Catana Dariu Viorel Colegiul Naţional "Decebal" Deva Coman Bīnduşa 5 11 16
4 Popescu Ionel Liceul Teoretic Petroşani Dojcsar Marilena Sabina 15 0 15
5 Marinică Andrei Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Muscalagiu Diana Maria 0 12 12
6 Biro Robert Liceul de Informatică Petroşani Petrescu Adriana 0 11 11
7 Huszar Otilia Liceul Teoretic Petroşani Dojcsar Marilena Sabina 10 0 10
8 Popescu Radu Liceul Teoretic Petroşani Dojcsar Marilena Sabina 10 0 10
9 Ştrib Andrei Nicolae Colegiul Naţional "Decebal" Deva Barbu Oana 5 0 5
10 Deju Andrei Liceul Teoretic "Traian" Deva Popa Ion 5 0 5
11 Dobra Horia Colegiul Naţional "Decebal" Deva Barbu Oana 5 0 5
12 Gabor Bela Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Petraş Teodora 5 0 5
13 Paraoan Flaviu Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad Lungu Felicia 5 0 5
14 Prehari Romică Liceul Teoretic "Traian" Deva Popa Ion 5 0 5
15 Calotescu Florin Liceul de Informatică Petroşani Petrescu Adriana 0 1 1
16 Ştefan Bogdan Liceul Teoretic "Traian" Deva Popa Ion 0 0 0
17 Balica Dan Colegiul Naţional "Decebal" Deva Faur Hajnal 0 0
18 Bucătariu Alexandru Liceul de Informatică Petroşani Petrescu Adriana 0 0 0
19 Chira Mihai Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Sava Camelia 0 0
20 Dārle Gheorghe Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Petraş Teodora 0 0 0
21 Ghidel Adrian Liceul Teoretic Petroşani Dojcsar Marilena Sabina 0 0
22 Griuan Andelin Liceul de Informatică Petroşani Petrescu Adriana 0 0 0
23 Idita Sebastian Liceul Teoretic Petroşani Dojcsar Marilena Sabina 0 0 0
24 Muscalagiu Andreea Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Petraş Teodora 0 0 0
25 Olteanu Alexandru Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Petraş Teodora 0 0 0
26 Radu Vlad Liceul Teoretic Petroşani Dojcsar Marilena Sabina 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com