home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Hunedoara

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Cornigeanu Călin Colegiul Naţional "Iancu de Hunedoara" Hunedoara Mafteiu-Scai Liviu 50 10 60 calificat
2 Stănescu Ana Maria Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad Lungu Felicia 50 0 50 calificat
3 Stolojan Bogdan Liceul de Informatică Petroşani Petrescu Adriana 0 10 10
4 Ţīrlea Alexandru Liceul de Informatică Petroşani Stoica Gabriela 0 0 0
5 Brasso Andrei Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Giurgiu Claudiu 0 0 0
6 Ciurez Alexandru Colegiul Naţional "Decebal" Deva Szasz-Barra Zsofia 0 0 0
7 Doru Alexandru Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Giurgiu Claudiu 0 0 0
8 Ilea Cristian Colegiul Naţional "Decebal" Deva Coman Bīnduşa 0 0 0
9 Lal Daniel Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Mustea Mihail 0 0
10 Lihaciu Ciprian Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Giurgiu Claudiu 0 0 0
11 Mocan Rareş Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Mustea Mihail 0 0 0
12 Mocanu Mihai Liceul Teoretic Petroşani Gaiţă Lukacs Ioana 0 0 0
13 Murariu Simona Colegiul Naţional "Decebal" Deva Szasz-Barra Zsofia 0 0 0
14 Păsat Cristian Colegiul Naţional "Iancu de Hunedoara" Hunedoara Mafteiu-Scai Liviu 0 0 0
15 Parascgiv Alex Liceul de Informatică Petroşani Stoica Gabriela 0 0 0
16 Popescu Toma Liceul Teoretic Petroşani Gaiţă Lukacs Ioana 0 0 0
17 Simina Alexandru Colegiul Naţional "Aurel Vlaicu" Orăştie Mustea Mihail 0 0 0
18 Stănilă Robert Liceul Teoretic "Traian" Deva Popa Ion 0 0 0
19 Stroe Laurenţiu Liceul Teoretic "Traian" Deva Iacob Cosmina / Popa Ion 0 0 0
20 Tudoraşcu Alexandru Liceul Teoretic Petroşani Gaiţă Lukacs Ioana 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com