home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Ialomita

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Teaca Andrei Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Vasluianu Bogdan, Dumbrava Adriana 10 12 22 calificat
2 Stanciu Catalin Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Romascu Anghelusa 0 16 16 calificat
3 Negoita Silviu Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Romascu Anghelusa 10 3 13
4 Lambru Andrei Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Romascu Anghelusa 5 1 6
5 Bucur Cristian Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria 0 0 0
6 Buriceanu Catalina Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria 0 0 0
7 Danila George Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria 0 0 0
8 Dragomir Mihaela Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria 0 0 0
9 Geambasu George Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Romascu Anghelusa 0 0 0
10 Hornea Dorina Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Ferdoschi Luminita 0 0 0
11 Mihai Cristian Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria 0 0 0
12 Negrea Mihai Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria 0 0 0
13 Popescu Teodor Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Romascu Anghelusa 0 0 0
14 Silaghi Alexandru Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Romascu Anghelusa 0 0 0
15 Teaca Adrian Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Vasluianu Bogdan, Dumbrava Adriana 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com