home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Ialomita

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Pojar Mihai Corneliu Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin 12 35 47 calificat
2 Tanase Adrian Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin 30 0 30 calificat
3 Calcea George Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Mircea Doina, Dumbrava Adriana 4 0 4
4 Alexandru Cristina Liceul de Arta "Ionel Perlea" Slobozia Scheaua Liliana 0 0 0
5 Andrei Laurentiu Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin 0 0 0
6 Antohe Andreea Liceul de Arta "Ionel Perlea" Slobozia Scheaua Liliana 0 0 0
7 Bordeianu Marius Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Catrinescu Antoneta 0 0 0
8 Bratosin Ioan Alexandru Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria 0 0 0
9 Constantinescu Daniel Andrei Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Catrinescu Antoneta 0 0 0
10 Fasie Madalin Liceul de Arta "Ionel Perlea" Slobozia Scheaua Liliana 0 0 0
11 Moldoveanu Florian Silviu Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Catrinescu Antoneta 0 0 0
12 Nan Mihai Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Catrinescu Antoneta 0 0 0
13 Pascu Mihai Adrian Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Mircea Doina, Dumbrava Adriana 0 0 0
14 Petrache Andreea Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Nicolescu Alin 0 0 0
15 Roibu Alexandra Liceul de Arta "Ionel Perlea" Slobozia Scheaua Liliana 0 0 0
16 Samson Ionut Alin Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin 0 0 0
17 Varsan Madalin Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Mircea Doina, Dumbrava Adriana 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com