home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Iasi

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Mateescu Maria Colegiul National "E.Racovita" Chelariu Mihai , Cerchez Emanuela, Serban Marinel 100 100 200 calificat
2 Siminiuc Antoanela Colegiul National Conea Gabriela 100 100 200 calificat
3 Munteanu Bogdan Colegiul National Sandu Gheorghe 40 100 140 calificat
4 Brezulianu Razvan Colegiul National Sandu Gheorghe 94 20 114 calificat
5 Sarbu Alexandru Colegiul "Costache Negruzzi" Hadimbu Stelian 40 45 85 calificat
6 Cojocaru Cristian Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Serban Marinel 30 25 55
7 Lupu Andrei Colegiul "Costache Negruzzi" Vlad Iuliana Eliza 30 25 55
8 Pasarica Andrei Constantin Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Serban Marinel 20 35 55
9 Juncu Stefana Colegiul "Costache Negruzzi" Hadimbu Stelian 40 10 50
10 Ungureanu Vladut Ionut Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Serban Marinel 30 20 50
11 Pavaloi Alexandru Colegiul "Costache Negruzzi" Hadimbu Stelian 24 25 49
12 Padurariu Cristian Colegiul National Conea Gabriela 30 10 40
13 Pricop Teodor Colegiul "Costache Negruzzi" Hadimbu Stelian 40 0 40
14 Mihai Bogdan Gabriel Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Serban Marinel 0 35 35
15 Dascalu Radu Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Maftei Ionel, Grecu Silvia 30 0 30
16 Minea Vlad Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Serban Marinel 20 10 30
17 Nechita Stefan Cristian Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Serban Marinel 30 0 30
18 Toma Florina Colegiul National Sandu Gheorghe 16 10 26
19 Anton Madalina Colegiul National Conea Gabriela 22 0 22
20 Mosnegutu Ioana Colegiul "Costache Negruzzi" Hadimbu Stelian 0 20 20
21 Prisecariu Stefan Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Maftei Ionel 0 20 20
22 Spanu Dacian Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Serban Marinel 4 5 9
23 Macovei stefan Liceul Teoretic "G. Ibraileanu" Iasi Vasilica Rosca 8 0 8
24 Mihaila Mihnea Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Serban Marinel 6 0 6
25 Trofin Mihai Cosmin Liceul Teoretic "G. Ibraileanu" Iasi Cristina Laptes Vasilica Rosca 6 0 6
26 Aelenei Vlad Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Grecu Silvia 0 0 0
27 Atudorei Andrei Colegiul National "M. Sadoveanu" Pascani Bostaca Stefan 0 0 0
28 BrÓnza Catalin Mihai Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Serban Marinel 0 0 0
29 Carare Tudor Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Serban Marinel 0 0 0
30 Cardei Razvan Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Ivasc Cornelia 0 0 0
31 Chirila Ioana Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Serban Marinel 0 0 0
32 Dobos Marta Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Serban Marinel 0 0 0
33 Grigorovici Andreea Simona Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Serban Marinel 0 0 0
34 Hodorog Andrei Colegiul National Sandu Gheorghe 0 0 0
35 Ilascu Razvan Colegiul National "M. Sadoveanu" Pascani Bostaca Stefan 0 0 0
36 Leonte Tudor Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Ivasc Cornelia 0 0 0
37 Lesanu Eduard Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Ivasc Cornelia 0 0 0
38 Lupu Alin Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Ivasc Cornelia, Grecu Silvia 0 0 0
39 Manea Cezar C.N. "Emil Racovita" Ciobanu Nicoleta 0 0 0
40 Petrut Anton Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Serban Marinel 0 0 0
41 Popa Razvan Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Pantiru Mariana 0 0 0
42 Pricop Andrei Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi S. Grecu, Ivasc Cornelia 0 0 0
43 Rusu Alexandru Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Maftei Ionel 0 0 0
44 Sandu Iustin Colegiul "Costache Negruzzi" Hadimbu Stelian 0 0 0
45 Scutaru Vladut Mihai Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi S. Grecu, Ivasc Cornelia 0 0 0
46 Tataru Laurentiu Nicusor Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Serban Marinel 0 0 0
47 Tudor Simion Florin Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Serban Marinel 0 0 0
48 Zanet Liliana Liceul de Informatica "G. Moisil" Iasi Maftei Ionel 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com