home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Maramures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Mihalca Daniel Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Costin Iulian, Pintescu Alina 0 43 43 calificat
2 Miholca Diana Colegiul National "V. Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Filip Adela 14 14
3 Sindrestean Daniel Victor Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Belbe Maria 10 2 12
4 Sabou Alexandru Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Costin Iulian, Pintescu Alina 0 11 11
5 Indre Ionut Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Costin Iulian, Pintescu Alina 0 7 7
6 Breban Andrei Gheorghe Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica 5 5
7 Man Cecilia Liceul Teoretic "Petru Rareş" Tg. Lăpuş Chermezan Leontina 5 0 5
8 Ardelean Horia Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmatiei Giurgiu Mariana 0 3 3
9 Tinca Ingrid Izabela Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmatiei Giurgiu Mariana 0 1 1
10 Costea Adrian Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Costin Iulian, Pintescu Alina 0
11 Kolozsvari Albert Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Costin Iulian, Pintescu Alina 0
12 Les Alexandru Colegiul National "V. Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Filip Adela 0 0 0
13 Lupan Andreea Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Costin Iulian 0 0
14 Manu Bianca Liceul Teoretic "Petru Rareş" Tg. Lăpuş Chermezan Leontina 0 0 0
15 Muresan Gabriel Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica 0 0 0
16 Petrovan Marius Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica 0 0
17 Pop Dacian Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica 0 0 0
18 Popan Gabriel Colegiul National "V. Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Filip Adela 0 0 0
19 Romocea Roxana Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica 0 0
20 Rusznak Erik Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica 0 0 0
21 Sabadis Iulia Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Costin Iulian 0 0 0
22 Ungur Corina Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com