home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Mures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Ristache Dragos Florian Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Racoti Mihaela 35 70 105 calificat
2 Gyeresi Hunor Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Ignat Anna 0 45 45 calificat
3 Laszlo Sandor Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Jakab Tunde 10 14 24
4 Tamas Edvard Arthur Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Racoti Mihaela 0 19 19
5 Szabo Attila Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Ignat Anna 15 0 15
6 Sarosi Laszlo Grup Scolar Electromures Tg-Mures Veress Eva 0 14 14
7 Madarasz Robert Rossi Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Ignat Anna 5 7 12
8 Pop Alin Grup Scolar Electromures Tg-Mures Radovici Vera 0 12 12
9 Nagy Gellert Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Jakab Tunde 5 6 11
10 Csongvay Szilard Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Jakab Tunde 10 0 10
11 Kovacs Boldizsar Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Ignat Anna 5 0 5
12 Kovacs Zsolt Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Jakab Tunde 5 0 5
13 Moldovan Felix Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia 5 0 5
14 Sonica Marius Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia 5 0 5
15 Truta Marian Cosmin Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Racoti Mihaela 5 0 5
16 Doczi Mihaly Grup Scolar Electromures Tg-Mures Veress Eva 0 3 3
17 Henter Janos Grup Scolar Electromures Tg-Mures Veress Eva 0 2 2
18 Masca Andrei Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Racoti Mihaela 0 1 1
19 Moldovan Adrian Colegiul National Unirea Tg-Mures Csifo Lorand 0 1 1
20 Apetroaei Laura Colegiul National ”Mircea Eliade” Sighisoara Tarta Moga Viorel 0 0 0
21 Bajan Ioana Colegiul National Unirea Tg-Mures Csifo Lorand 0 0 0
22 Beni Lehel Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Ignat Anna 0 0 0
23 Bota Cristian Ioan Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Racoti Mihaela 0 0 0
24 Botos Sandor Grup Scolar Electromures Tg-Mures Veress Eva 0 0 0
25 Dascalu Alexandru Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Mailat Ildiko 0 0 0
26 Maior Alin Grup Scolar ”Petru Maior” Reghin Szabo Zoltan 0 0 0
27 Palade Mihai Colegiul National ”Mircea Eliade” Sighisoara Tarta Moga Viorel 0 0 0
28 Pecsi Levente Grup Scolar Electromures Tg-Mures Veress Eva 0 0 0
29 Sabau Eduard Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Mailat Ildiko 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com