home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Mures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Oprica Dragos Vasile Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Cristurean Horatiu 60 90 150 calificat
2 Borsos Zalan Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Incze Katalin 40 100 140 calificat
3 Halati Catalin Grup Scolar ”Petru Maior” Reghin Szabo Zoltan 10 10 20
4 Fodor Zsolt Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko 10 0 10
5 Lorinczi Istvan Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Fejer Magdolna 0 10 10
6 Pavel Razvan Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Cristurean Horatiu 0 10 10 calificat
7 Puscas Alexandru Colegiul National ”Mircea Eliade” Sighisoara Tarta Moga Viorel 10 0 10
8 Benedek Annabella Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Incze Katalin 0 0 0
9 Deuca Jenica Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia 0 0 0
10 Hegedus Zsolt Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko 0 0 0
11 Ignat Lorand Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Incze Katalin 0 0 0
12 Kelemen Attila Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko 0 0 0
13 Mezo Szilard Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko 0 0 0
14 Moldovan Reka Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Incze Katalin 0 0 0
15 Morariu Razvan Colegiul National Unirea Tg-Mures Lupaescu Manuela 0 0 0
16 Mosneag Diana Liceul Teoretic “Andrei Barseanu” Tarnaveni Stoica Daniela 0 0 0
17 Nagy Nimrod Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Fejer Magdolna 0 0 0
18 Nagy Lajos Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko 0 0 0
19 Puskas Timea Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Fejer Magdolna 0 0 0
20 Raica Cristian Dumitru Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Cristurean Horatiu 0 0 0
21 Szasz Lorand Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Fejer Magdolna 0 0 0
22 Szilagyi Ervin Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Fejer Magdolna 0 0 0
23 Tamas Ioan Cornel Colegiul National ”Mircea Eliade” Sighisoara Tarta Moga Viorel 0 0 0
24 Turcanu Mihnea Liceul Teoretic ”Andrei Barseanu” Tarnaveni Stoica Daniela 0 0 0
25 Ungur Sergiu Ioan Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Cristurean Horatiu 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com