home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Prahova

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Diaconu Loredana Mihaela Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Liliana Mircea 100 80 180 calificat
2 Ghidel Radu Colegiul National "Mihai Viteazul" Lincan Iulia 0 100 100
3 Mahu Razvan Constantin Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Liliana Mircea 50 10 60
4 Voicu Bianca Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Daniela Lica 10 10 20
5 Baltaretu Claudiu Liceul Teoretic Brancoveanu Voda Urlati Cojanu Sorin 0 0 0
6 BrÓnza Cristina Colegiul National "Mihai Viteazul" Lincan Iulia 0 0 0
7 Covrig Daniel Colegiul Militar D. Cantemir Breaza Milea Sorin 0 0 0
8 Datcu Andrei Colegiul National "Mihai Viteazul" Lincan Iulia 0 0 0
9 Ghinea Ion Razvan Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Liliana Mircea 0 0 0
10 Glisca Andrei Colegiul Militar D. Cantemir Breaza Placinta Daniel 0 0 0
11 Gogoase Vlad Colegiul Militar D. Cantemir Breaza Milea Sorin 0 0 0
12 Ioan Daniel Colegiul National Jean Monnet Visinescu Violeta 0 0 0
13 Mocanu Andrei Colegiul Spiru Haret Radu Luminita 0 0 0
14 NASTASE LIVIU Colegiul National N.Grigorescu Campina GEANGU IULIA , DARIE SIMONA 0 0 0
15 Pocovnicu Andrei Colegiul Militar D. Cantemir Breaza Milea Sorin 0 0 0
16 Radu Sorin Liceul Teoretic Brancoveanu Voda Urlati Cojanu Sorin 0 0 0
17 Raduta Vlad Colegiu "Spiru Haret" Popa Mirela 0 0 0
18 Stanciu Vladimir Colegiul National "Mihai Viteazul" Lincan Iulia 0 0 0
19 Zaharachescu Iulian Colegiul National Jean Monnet Visinescu Violeta 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com