home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Prahova

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Musoiu Tudor Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Daniela Lica 100 0 100
2 Sevastian Emma Colegiul National "Mihai Viteazul" Dragomirescu Cristina 70 0 70
3 PÔrcalabescu Maria Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Daniela Lica 50 10 60
4 GEANTA MARIUS Colegiul National N.Grigorescu Campina DARIE SIMONA 40 0 40
5 Catuneanu Mircea Colegiul National "Mihai Viteazul" Dragomirescu Cristina 10 20 30
6 Cazacu Iulian Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Daniela Lica 20 10 30
7 Nistor Bogdan Colegiul National "Mihai Viteazul" Dragomirescu Cristina 30 0 30
8 Draghici Mihail Colegiul National "Mihai Viteazul" Dragomirescu Cristina 10 10 20
9 Nistorica Vlad Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Daniela Lica 20 0 20
10 Anghelache Andreea Colegiu "Spiru Haret" Radu Luminita 10 0 10
11 Barbu Bogdan Colegiul Militar D. Cantemir Breaza Dichei Nicoleta 0 0 0
12 Iordache Cristina Colegiu "Spiru Haret" Radu Luminita 0 0 0
13 Onea Marius Colegiu "Spiru Haret" Radu Luminita 0 0 0
14 Popa Catalin Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Daniela Lica 0 0 0
15 Raevschi Daniel Colegiu "Spiru Haret" Soare Crsitina 0 0 0
16 Sima George Colegiu "Spiru Haret" Radu Luminita 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com