home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Salaj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Pop Dan Ionut Colegiul National "Silvania" Zalau Vrancianu Alina 0 25 25
2 Muresan Horea Colegiul National "Silvania" Zalau Vlaicu Cristina, Morar Florin 0 20 20
3 Salajan Razvan Colegiul National \"Silvania\" Zalau Vlaicu Cristina, Morar Florin 4 0 4
4 Czeczi Ervin Colegiul National "Silvania" Zalau Papp Judit 2 0 2
5 Ardelean Paul Colegiul National "Silvania" Zalau Vlaicu Cristina, Morar Florin 0 0 0
6 Benedek Gabriella C.N."S.Barnutiu" Simleul Silvaniei Szilagyi Erzsebet 0 0 0
7 Breje Raul Colegiul National "Silvania" Zalau Vlaicu Cristina, Morar Florin 0 0 0
8 Duca Daniel Colegiul National "Silvania" Zalau Vulpe Daniela, Papp Judit 0 0 0
9 Fodor Andras Gr.Sc."Gh.Pop de Basesti" Cehu Silvaniei Szigeti Erika 0 0 0
10 Gavrilut Ionut Colegiul National "Silvania" Zalau Vlaicu Cristina, Morar Florin 0 0 0
11 Groza Ema Colegiul Tehnic "A.P.Ilarian" Zalau Deac Paula, Crisan Simona 0 0 0
12 Kiraly Szilard Liceul Reformat "Wesselenyi" Zalau Bodis Klara 0 0 0
13 Kulcsar Rudolf Liceul Reformat "Wesselenyi" Zalau Bodis Klara 0 0 0
14 Maghear Ovidiu Colegiul National "Silvania" Zalau Vlaicu Cristina, Morar Florin 0 0 0
15 Marincas Catalin Colegiul Tehnic "A.P.Ilarian" Zalau Wolf Cristian, Crisan Simona 0 0 0
16 Mate Szilard Liceul Reformat "Wesselenyi" Zalau Bodis Klara 0 0 0
17 Rusu Denisa Colegiul Tehnic "A.P.Ilarian" Zalau Deac Paula, Crisan Simona 0 0 0
18 Savu Andrada Colegiul National "Silvania" Zalau Vrancianu Alina 0 0 0
19 Souca Daniel Colegiul National "Silvania" Zalau Vlaicu Cristina 0 0 0
20 Suba Renata Gr.Sc."Gh.Pop de Basesti" Cehu Silvaniei Szigeti Erika 0 0 0
21 Szasz Balazs Grup Scolar "Cserey-Goga" Crasna Gaspar Edit 0 0 0
22 Varga Tibor Liceul Reformat "Wesselenyi" Zalau Bodis Klara 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com