home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Satu-Mare

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Lakatos Tamas Colegiul National Kolcsey Ferenc Satu Mare Balint Zsuzsa, Demeter Csaba 5 63 68 calificat
2 Miculas Ariel Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare Jurge Horea 40 1 41
3 Monoranu Vlad George Liceul Teoretic Negresti Oas Man Simona 15 14 29
4 Cretu Andrei Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare Jurge Horea 15 0 15
5 Dan Cristian Colegiul National Ioan Slavici Satu Mare Markovits Ana Maria 15 0 15
6 Kuzmann Gabriella Colegiul National Kolcsey Ferenc Satu Mare Demeter Csaba 10 0 10
7 Saitos Istvan Colegiul National Kolcsey Ferenc Satu Mare Balint Zsuzsa 10 0 10
8 Turbut Alin Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare Jurge Horea 5 0 5
9 Balaji Reimond Colegiul National Doamna Stanca Satu Mare Nagy Mariana 0 3 3
10 Balint Beata Colegiul National Doamna Stanca Satu Mare Nagy Mariana 0 2 2
11 Acs Attila Colegiul National Doamna Stanca Satu Mare Nagy Mariana 0 1 1
12 Chis Iordan Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 0 1 1
13 Circiu Gabriel Colegiul National Kolcsey Ferenc Satu Mare Balint Zsuzsa 0 1 1
14 Sur Oana Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare Surducan Liana 0 1 1
15 Banu Teodora Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare Jurge Horea 0 0 0
16 Barth Balazs Attila Liceul Teoretic Carei Muszka Agnes 0 0 0
17 Bentia Antonio Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare Surducan Liana 0 0 0
18 Botos Peter Liceul Teoretic Carei Muszka Agnes 0 0 0
19 Feier Ingrid Colegiul National Ioan Slavici Satu Mare Kabai Timea 0 0 0
20 Gyavol Roland Colegiul National Kolcsey Ferenc Satu Mare Demeter Csaba 0 0 0
21 Sipos Vlad Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare Jurge Horea 0 0 0
22 Torok Levente Istvan Colegiul National Doamna Stanca Satu Mare Nagy Mariana 0 0 0
23 Vida Robert Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com