home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 DORNESCU VLAD Colegiul National “Samuel von Brukenthal” Sibiu CIUREA STELIAN 15 0 15 calificat
2 Petrescu Şerban Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Popescu Carmen 10 0 10
3 MĂRCUŢĂ LUCIAN SNG Mediaş BERCEA- ENGELS CLAUDIA 5 0 5
4 MOLDOVAN ANDREI Colegiul National “Samuel von Brukenthal” Sibiu CIUREA STELIAN 5 0 5
5 SUCIU IOANA SNG Mediaş BERCEA- ENGELS CLAUDIA 5 0 5
6 Ban Ovidiu Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen 0 0 0
7 COSTEA MARIA ANDREEA Colegiul National “O. Goga” Sibiu PATCAS FELICIA, POPA VIRGINIA 0 0 0
8 Ficuţă Horaţiu Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Popescu Carmen 0 0 0
9 FLOREA CRISTINA SNG Mediaş BERCEA- ENGELS CLAUDIA 0 0 0
10 GÎNDILĂ IULIA RODICA Liceul Teoretic "Axente Sever" Mediaş SALCAIAN GABRIELA 0 0 0
11 Grovu Maria Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Popescu Carmen , Oancea Monica 0 0 0
12 HĂLMACIU RADU SNG Mediaş BERCEA- ENGELS CLAUDIA 0 0 0
13 MĂNESCU RĂZVAN Licelul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu AVRAM MONICA 0 0 0
14 Miclăuş Antoniu Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Popescu Carmen 0 0 0
15 Olaru Ovio Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Popescu Carmen 0 0 0
16 Pojoga Vlad Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Popescu Carmen 0 0 0
17 PUSTAI CHRIS SNG Mediaş BERCEA- ENGELS CLAUDIA 0 0 0
18 VINGĂRZAN DAN SORIN Liceul Teoretic "Axente Sever" Mediaş SALCAIAN GABRIELA 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com