home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Stănilă Daniel Florin Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta 12 15 27 calificat
2 ISTRATE MIHNEA SNG Mediaş IGNAT CORNELIA 0 20 20 calificat
3 MANDA IULIAN CRISTIAN Licelul Teoretic "St.L. Roth" Mediaş ENEA CONSTANTIN 0 15 15 calificat
4 VECERDEA RADU Colegiul National “Samuel von Brukenthal” Sibiu FLOREA DELILAH 0 15 15 calificat
5 ARGINTARU RAREȘ Colegiul National “O. Goga” Sibiu PATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL 0 0 0
6 BARABAS RAZVAN SNG MEDIAS IGNAT CORNELIA 0 0 0
7 BARAC-ANTONESCU EMANUEL SNG Mediaş IGNAT CORNELIA 0 0 0
8 Barbu Paul Gheorghe Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen 0 0 0
9 BOIAN ANDREEA MARIA Liceul Teoretic "Axente Sever" Mediaş ŞĂLCĂIAN GABRIELA 0 0 0
10 Cinezan Alexandru Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen 0 0 0
11 COCOȘ DARIA MARIA Colegiul National “Samuel von Brukenthal” Sibiu FLOREA DELILAH 0 0 0
12 CRISTEA ROXANA FLORINA Licelul Teoretic \"St.L. Roth\" Mediaş ENEA CONSTANTIN 0 0 0
13 DANCU LAURENȚIU Licelul Teoretic \"St.L. Roth\" Mediaş ENEA CONSTANTIN 0 0 0
14 DUMITRESCU ŞTEFAN Colegiul National “Samuel von Brukenthal” Sibiu FLOREA DELILAH 0 0 0
15 FAGARASI TITUS SNG Mediaş IGNAT CORNELIA 0 0 0
16 HALAȚI DANIEL ALEXANDRU Colegiul National “O. Goga” Sibiu PATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL 0 0 0
17 IAGĂRU ELENA LARISA Colegiul National “O. Goga” Sibiu PATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL 0 0 0
18 Matei Alexandru Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen 0 0 0
19 MORAR DANIEL CORNEL MARIAN Colegiul National “Samuel von Brukenthal” Sibiu FLOREA DELILAH 0 0 0
20 MURGULEŢ DIANA SNG Mediaş IGNAT CORNELIA 0 0 0
21 NICOLA VLAD Colegiul National “O. Goga” Sibiu PATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL 0 0 0
22 ONIȚĂ SEBASTIAN AUGUSTIN Colegiul National “O. Goga” Sibiu PATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL 0 0 0
23 Petcu Marin Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen 0 0 0
24 PETELEAZĂ CLAUDIU SNG Mediaş IGNAT CORNELIA 0 0 0
25 PETREAN MIREAM Licelul Teoretic "St.L. Roth" Mediaş ENEA CONSTANTIN 0 0 0
26 POPA IULIAN ANDREI SNG Mediaş IGNAT CORNELIA 0 0 0
27 PUMNEA ANDRADA MARIA Liceul Teoretic "Axente Sever" Mediaş SALCAIAN GABRIELA 0 0 0
28 RUS I OAN OVIDIU Liceul Teoretic "Axente Sever" Mediaş SALCAIAN GABRIELA 0 0 0
29 Rusu Andrei Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta 0 0 0
30 SINCU CĂTĂLIN FLORIN Colegiul National “O. Goga” Sibiu PATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL 0 0 0
31 STOICA MĂDĂLINA IOANA Liceul Teoretic "Axente Sever" Mediaş SALCAIAN GABRIELA 0 0 0
32 VĂRARU ANDREI MARIAN Colegiul National “O. Goga” Sibiu PATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL 0 0 0
33 Vacariu Paul Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta 0 0 0
34 Zaharescu Marc Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com