home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Suceava

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Cretu Iulian Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu/ Vlad Giorgie 60 100 160 calificat
2 Morosan Mihail Colegiul National "Petru Rares" Suceava Erhan Mihail 0 30 30 calificat
3 Patachi Stefan Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa Daniela 20 0 20
4 Fodor Stefan Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu/ Vlad Giorgie 0 10 10
5 Apetrei Vlad Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa Daniela 0 0
6 Asofronie Samuel Scoala Crestina Filadelfia Suceava Stefanescu Narcisa Daniela/ Buliga Tiberiu 0 0 0
7 Cojocariu Teofil Colegiul National "Petru Rares" Suceava Ududec Marius 0 0
8 Cosovan Adela Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa Daniela 0 0
9 Damian Marius Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Bodnariu Mariana 0 0 0
10 Mincu Radu Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa Daniela 0 0 0
11 Namuleac Lucian Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava Hatmanu Mihaela/ Vatamanescu Nicolae 0 0
12 Otrocol Vlad Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa Daniela 0 0 0
13 Sorodoc Ionut Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu 0
14 Tihan Paula Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Bodnariu Mariana 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com