home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Suceava

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Macarescu Traian Sebastian Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Freitag Gabriela 20 0 20 calificat
2 Daradici AnaMaria Colegiul National "Eudoxiu Hurmuzachi" Radauti Coaja Gabriela 18 18 calificat
3 Mateoaia Adrian Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela 0 15 15
4 Paval Ambrozie Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela 0 15 15
5 Maglas Alexandru Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Cojocariu Maria 0 10 10
6 Munteanu Andreea Loredana Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Popa Carmen/ Bradatan Claudita 8 0 8
7 Solcan Vasile Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela 4 4
8 Angheluta Nicolae Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava Hatmanu Mihaela 0 0
9 Anichitei Cristian Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela 0 0 0
10 Anita Liviu Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Bodnariu Mariana 0
11 Cazacu Andrei Colegiul National "Petru Rares" Suceava Ududec Marius/ Erhan Mihail 0
12 Cojocariu Marian Andrei Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Popa Carmen/ Bradatan Claudita 0
13 Colescu Sebastian Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela/ Hrisca Steluta 0 0 0
14 Croitor Bogdan Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela 0 0 0
15 Danciu Robert Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc Magurean Marius 0 0 0
16 Dascalu Melania Raluca Colegiul National "Petru Rares" Suceava Aga Marinela Petronela 0 0
17 Filipiuc Alexandru Scoala Crestina Filadelfia Suceava Ilciuc Cristina/ Gavrilovici Zinica 0 0
18 Hatnean Cosmin Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Ildegez Mihaela 0
19 Kovacs Armand Roland Octavian Colegiul National "Petru Rares" Suceava Aga Marinela Petronela 0 0
20 Moldovan Liliana Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana 0 0 0
21 Morar George Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Ildegez Mihaela 0 0 0
22 Moraru Valentina Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana 0 0 0
23 Oniciuc Oriana Colegiul National "Eudoxiu Hurmuzachi" Radauti Coaja Gabriela 0 0 0
24 Palalae Claudiu Iulian Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Freitag Gabriela 0 0 0
25 Patras Florentin Gabriel Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Freitag Gabriela 0 0
26 Pavel Sebastian Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela 0
27 Pavel Sergio Costel Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Cojocariu Maria 0 0
28 Pentelescu Daniel Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela/ Hrisca Steluta 0 0 0
29 Perju Andrei Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela 0 0 0
30 Poenaru Robert Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana 0 0 0
31 Popeanu Marina Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Popa Carmen/ Bradatan Claudita 0
32 Popescu Iulian Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana 0 0 0
33 Porfireanu Andrei Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela 0 0
34 Prundel Stefan Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela 0 0 0
35 Sibeche Claudiu Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Hrisca Steluta 0
36 Siran Andrei Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava Vlad Giorgie/ Petrisor Adrian 0 0 0
37 Soiman Soiman Andrei Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Popa Carmen/ Bradatan Claudita 0
38 Sonfulian Vlad Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Hrisca Steluta 0
39 Stavovei Ciprian Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Ditu Garofita/ Mocanu Corina 0
40 Stratila Bogdan Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc Magurean Marius 0 0 0
41 Timischi Gabriel Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc Mariuc Florin 0 0 0
42 Tofan Eduard Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava Hatmanu Mihaela 0 0
43 Tomiuc Dery Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Ildegez Mihaela 0 0
44 Ujeniuc Alin Scoala Crestina Filadelfia Suceava Stefanescu Narcisa Daniela/ Gavrilovici Zinica 0
45 Ursulean Nicu Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela 0 0 0
46 Vultur Ovidiu Colegiul Agricol Falticeni Acatrinei-Vasiliu Cristinel 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com