home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Timis

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Retzler Rainer Lic. "Gr. Moisil", Palatul Copiilor Timișoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu,Gheju Nina 15 70 85 calificat
2 Stef Giulia Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 10 70 80 calificat
3 Bacila Emilian Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 40 20 60
4 Selea Teodora Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Manz Dorin, Simulescu Adriana 10 43 53
5 Temian Vlad Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina 0 43 43
6 Mocanu Razvan-Andrei Colegiul "C.D.Loga" Timișoara Stanga Mirela, Capusan AnaMaria 15 10 25
7 Blenert Erik Col.Nat.Bănățean Timișoara Chiriac Domnica/Dragu Felicia 5 15 20
8 Plesa Daniela Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Bohm Cristina, Ianc Felicia 5 14 19
9 Todea Valentina C.N.”I. Hașdeu", C.Copiilor Lugoj Torok L., Mustață G. 10 7 17
10 Kardos Dániel Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt 5 10 15
11 Moraru Alexandru Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Carnat Cristiana, Stan Ioana 15 0 15
12 Denes Denis Col.Nat.Bănățean Timișoara Chiriac Domnica/Dragu Felicia 0 14 14
13 Dutescu Dan Lic.Ped."C.Sylva" Timișoara Simona Bogdanescu 10 0 10
14 Meici Vlad Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina 0 10 10
15 Satulu Andrei Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Carnat Cristiana, Stan Ioana 10 0 10
16 Tiselice Dragos Lic Teor."W. Shakespeare" Timișoara Czabor Noemi 10 0 10
17 Fericel Sergiu Col.Nat.Bănățean Timișoara Chiriac Domnica/Dragu Felicia 5 4 9
18 Cărăbaș Diana C.N.”I. Hașdeu", C.Copiilor Lugoj Torok L., Mustață G. 5 3 8
19 Csákány Iringó Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt 5 0 5
20 Lupu Vlad Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Carnat Cristiana, Stan Ioana 0 5 5
21 Suta-Ienculescu Paul Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Carnat Cristiana, Stan Ioana 5 0 5
22 Flueran Gabriel Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Bohm Cristina, Ianc Felicia 0 3 3
23 Pokorny Paul Col.Nat.Bănățean Timișoara Dragu Felicia/Chiriac Domnica 0 2 2
24 Anton Cinthia Colegiul "C.D.Loga" Timișoara Boar Renata, Cuzma Aurora 0 0 0
25 Bányai Beatrice Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt 0 0 0
26 Cseh Krisztián Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt 0 0 0
27 Duma Julianna Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt 0 0 0
28 Florichescu David Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 0 0 0
29 Gravila Felix Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Manz Dorin, Simulescu Adriana 0 0 0
30 Ignea Alina Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina 0 0 0
31 Iliescu Mihai Col.Nat.Bănățean Timișoara Chiriac Domnica/Dragu Felicia 0 0 0
32 Kiss Árpád Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt 0 0 0
33 Krody Robert Lic Teor."W. Shakespeare" Timișoara Czabor Noemi 0 0 0
34 Matei Alexandru Col.Nat.Bănătean Timisoara Dragu Felicia/Chiriac Domnica 0 0 0
35 Moisescu Andrada C.N.”C.Brediceanu” Lugoj Jeberean M., Ianculescu D. 0 0 0
36 Plapsa Paul Colegiul "C.D.Loga" Timișoara Stanga Mirela, Capusan AnaMaria 0 0 0
37 Pop Alina Colegiul "C.D.Loga" Timișoara Boar Renata, Cuzma Aurora 0 0 0
38 Sandu Roxana C.N.”I. Hașdeu", C.Copiilor Lugoj Mustata G., Ujhelzi M., Ciociu E. 0 0 0
39 Stan Ionuț C.N.”C.Brediceanu” Lugoj Jeberean M., Ianculescu D. 0 0 0
40 Tamás Lóránd Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt 0 0 0
41 Teleaga Bogdan Col.Nat.Bănățean Timișoara Chiriac Domnica/Dragu Felicia 0 0 0
42 Toma Cristian Col.Nat.Bănățean Timișoara Dragu Felicia/Chiriac Domnica 0 0 0
43 Tomiè-Heinrich Nicholas-Emanuel Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt 0 0 0
44 Vladu Iulia-Catalina Colegiul "C.D.Loga" Timișoara Stanga Mirela, Capusan AnaMaria 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com