home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Timis

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Ungureanu Victor Col.Nat.Bănătean Timisoara Chiriac Domnica/Branga Monica 30 0 30
2 Domsa Adrian Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 10 10 20
3 Avramescu Andrei Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Carnat Cristiana, Lupse Mircea 0 10 10
4 Bobocica Adrian Colegiul "C.D.Loga" Timișoara Terovan Diana, Boar Renata 0 10 10
5 Pausan Stefana Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 10 10
6 Perian Bogdan Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 10 10
7 Bocean Laura C.N.”I. Hașdeu" Lugoj Dobrin Cosmin 0 0 0
8 Bratis Andrei Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 0 0
9 Coneac Andrei Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 0 0
10 Drehuta Carmen Col.Nat.Bănățean Timișoara Toma Rodica/Branga Monica 0 0 0
11 Ghenea Madalin Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 0 0
12 Grec Marcel Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 0 0
13 Iepure Andrei Lic Teor."W. Shakespeare" Timișoara Czabor Noemi 0 0 0
14 Lascu Iulia Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 0 0
15 Matei Alexandru Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Lupse Mircea, Simulescu Adriana 0 0 0
16 Matei Razvan Col.Nat.Bănățean Timișoara Toma Rodica/Branga Monica 0 0 0
17 Mester Flavius Col.Nat. "A.Aslan" Timișoara Toma Stelian 0 0 0
18 Militaru Mihai Col.Nat.Bănățean Timișoara Chiriac Domnica/Branga Monica 0 0 0
19 Minoiu Laura Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 0 0
20 Munteanu Anca Col.Nat.Bănățean Timișoara Chiriac Domnica/Branga Monica 0 0 0
21 Nemes Kinga Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Virginás-Tar Judith 0 0 0
22 Rosu Vlad Lic Teor."W. Shakespeare" Timișoara Czabor Noemi 0 0 0
23 Sere Lora Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Stan Ioana, Junea Sanda 0 0 0
24 Tihu Mircea Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com