home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Timis

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Okros Alexandru Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Manz Dorin, Simulescu Adriana 30 100 130 calificat
2 Lazar Claudiu Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina 40 20 60
3 Argatu Cosmin Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 30 0 30
4 Guga Sorin Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina 0 25 25
5 Costas Radu Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Bohm Cristina, Manz Dorin 8 15 23
6 Butunoi Bogdan Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina 0 20 20
7 Nemes András Lic. Teor."Bartók Béla" Timisoara Ilonczai Zsolt 0 20 20
8 Bogdan Horia Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Cuzma Aurora, Terovan Diana 8 10 18
9 Sabău Daniel C.N.”C.Brediceanu” Lugoj Dumitru F., Ianculescu D. 16 0 16
10 Burtica Bianca Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 15 15
11 Pirvu Sebastian Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Manz Dorin, Simulescu Adriana 0 15 15
12 Nesiu Radu Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Manz Dorin, Simulescu Adriana 14 0 14
13 Gheorghescu Gabriel Col.Nat.Bănătean Timisoara Toma Rodica/Branga Monica 10 0 10
14 Pantea Pamela C.N.”I. Hasdeu", C.Copiilor Lugoj Torok L., Ciociu E., Mustață G. 8 0 8
15 Panainte Ruxandra Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 6 0 6
16 Lupu Oana Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Manz Dorin, Simulescu Adriana 0 5 5
17 Nicola Damaris C.N.”I. Hasdeu", C.Copiilor Lugoj Torok L., Ciociu E., Mustață G. 0 5 5
18 Greconici Denisa Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 4 0 4
19 Petrariu Alin Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina 4 0 4
20 Sima Carmen Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 4 0 4
21 Arcan Radu-Alexandru Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Terovan Diana, Capusan AnaMaria 0 0 0
22 Ardeiu David Col.Nat.Bănătean Timisoara Chiriac Domnica/Dragu Felicia 0 0 0
23 Bacila Cristiana Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Bohm Cristina, Manz Dorin 0 0 0
24 Balulescu Lucian-Cornel Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Bohm Cristina, Manz Dorin 0 0 0
25 Bambu Gheorghe-Valentin Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria 0 0 0
26 Bejenariu Maria-Iulia Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria 0 0 0
27 Boar Valentin Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Cuzma Aurora, Terovan Diana 0 0 0
28 Bobernac Alexandru Lic Teor."W. Shakespeare" Timisoara Czabor Noemi 0 0 0
29 Boit Patricia Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Terovan Diana, Capusan AnaMaria 0 0 0
30 Cărăbas Darius C.N.”I. Hasdeu", C.Copiilor Lugoj Torok L., Ciociu E., Mustață G. 0 0 0
31 Ciuclea Ioana Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Bohm Cristina, Manz Dorin 0 0 0
32 Coman Amalia C.N.”C.Brediceanu” Lugoj Dumitru F., Ianculescu D. 0 0 0
33 Craciunescu Radu Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria 0 0 0
34 Crucita Alin Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 0 0
35 Filip Cristian Lic.Ped."C.Sylva" Timișoara Carabas Tatiana 0 0 0
36 Georgevici Mihai Lic Teor."W. Shakespeare" Timisoara Czabor Noemi 0 0 0
37 Goanta Cosmin Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina 0 0 0
38 Gosa Marian-Denis Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria 0 0 0
39 Grama Alexandru Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina 0 0 0
40 Hanca Cristian Lic.Ped."C.Sylva" Timișoara Carabas Tatiana 0 0 0
41 Hasanein Said Col.Nat.Bănătean Timisoara Toma Rodica/Branga Monica 0 0 0
42 Ianculescu Mara Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 0 0
43 Jurjescu Firuta Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria 0 0 0
44 Kareta Dora-Anna-Maria Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria 0 0 0
45 Lobaza Gabriel Col.Nat.Bănătean Timisoara Toma Rodica/Branga Monica 0 0 0
46 Luca Cristian-Paul Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria 0 0 0
47 Lucian-Hoffmann Monica Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Manz Dorin, Simulescu Adriana 0 0 0
48 Lunca Raichici Daniel Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Terovan Diana, Capusan AnaMaria 0 0 0
49 Lupu Ovidiu Col.Nat.Bănătean Timisoara Toma Rodica/Branga Monica 0 0 0
50 Maghiar Melibeea Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria 0 0 0
51 Marinescu Walter Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria 0 0 0
52 Mihet Andreea-Raluca Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria 0 0 0
53 Mirea Marco Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Cuzma Aurora, Terovan Diana 0 0 0
54 Moldovan Adrian Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 0 0
55 Muntean Izabela Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Bohm Cristina, Manz Dorin 0 0 0
56 Muntiu Bogdan C.N.”C.Brediceanu” Lugoj Dumitru F., Ianculescu D. 0 0 0
57 Pap Narcis Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Bohm Cristina, Manz Dorin 0 0 0
58 Puta Dan Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria 0 0 0
59 Rosu Vlad C.N.”I. Hasdeu", C.Copiilor Lugoj Torok L., Ciociu E., Mustață G. 0 0 0
60 Serban Patricia C.N.”I. Hasdeu”, C. Copiilor Lugoj Torok L., Ciociu E. Mustata G. 0 0 0
61 Sicoe Oana Col.Nat.Bănătean Timisoara Toma Rodica/Branga Monica 0 0 0
62 Stoian Diana Col.Nat.Bănătean Timisoara Toma Rodica/Branga Monica 0 0 0
63 Todosie Mihnea Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 0 0
64 Trif Marius Lic.Ped."C.Sylva" Timișoara Carabas Tatiana 0 0 0
65 Ungureanu Marius Col.Nat.Bănătean Timisoara Chiriac Domnica/Dragu Felicia 0 0 0
66 Vasilcin Rafael Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Bohm Cristina, Manz Dorin 0 0 0
67 Virginás-Tar Ágnes Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt 0 0 0
68 Zaharia Radu Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Terovan Diana, Capusan AnaMaria 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com