home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Vaslui

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Ursu Bogdan Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile 10 43 53 calificat
2 Gilca Stefan Colegiul National “Cuza Voda” Husi Daisa Rodica 5 43 48 calificat
3 Potorac Magdalena Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Ciurescu Florica 5 43 48 calificat
4 Romila Remus Colegiul National “Cuza Voda” Husi Daisa Rodica 5 43 48 calificat
5 Cojocaru Lucian Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Ciurescu Florica 10 7 17
6 Balaban Ana-Maria Colegiul National “Gh.R.Codreanu” Ion Gradinaru 10 0 10
7 Cozmanca Ana Maria Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Ciurescu Florica 5 1 6
8 Mechenici Stefan Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile 5 0 5
9 Haret Samuel Colegiul National “Gh.R.Codreanu” Ion Gradinaru 0 4 4
10 Hulub Andrei Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile 0 3 3
11 Dediu Vlad Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Ciurescu Florica 0 1 1
12 Chiricioaei Ramona Liceul Teoretic "Emil Racovita" Vaslui Popica Camelia 0 0 0
13 Diaconu Madalina Geta Colegiul Ec."Anghel Rugina" Vaslui Bogos Georgeta 0 0 0
14 Duluman Razvan Valeriu Colegiul Ec."Anghel Rugina" Vaslui Bogos Georgeta 0 0 0
15 Gavril Marius Vasile Colegiul Ec."Anghel Rugina" Vaslui Leustean Cristina 0 0 0
16 Hanu Teodor Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad 0 0 0
17 Huma Ana Maria Liceul Teoretic "Emil Racovita" Vaslui Ursu Gabriela 0 0 0
18 Ibanescu Flavius Colegiul National “Gh.R.Codreanu” Vlad Giurcanu 0 0 0
19 Negara Roxana Georgiana Colegiul Ec."Anghel Rugina" Vaslui Leustean Cristina 0 0 0
20 Popa Dragos Colegiul National “Gh.R.Codreanu” Vlad Giurcanu 0 0 0
21 Popoiu George Colegiul National “Gh.R.Codreanu” Vlad Giurcanu 0 0 0
22 Tunaru Filip Bogdan Colegiul Ec."Anghel Rugina" Vaslui Leustean Cristina 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com