home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Vaslui

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Mihai Bogdan Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan 0 30 30
2 Mardare Bogdan Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan 0 10 10
3 Mihai Alexandru Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan 10 0 10
4 Nitica Isabela Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan 10 0 10
5 Zuzu Corneliu Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad 0 10 10
6 Cazacu Bogdan Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad 0 0 0
7 Colban Mihai Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile 0 0 0
8 Coser Alexandru Colegiul National “Gh.R.Codreanu” Ion Gradinaru 0 0 0
9 Cozma Andrei Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan 0 0 0
10 Dascalu Teodor Codrin Colegiul Ec."Anghel Rugina" Vaslui Leustean Cristina 0 0 0
11 Ginghina Cristian Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Barlad Bogdan Mocanu 0 0 0
12 Mardare Alexandru Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan 0 0 0
13 Popa Alexandru Colegiul Ec."Anghel Rugina" Vaslui Leustean Cristina 0 0 0
14 Rusu Bogdan Andrei Colegiul Ec."Anghel Rugina" Vaslui Leustean Cristina 0 0 0
15 Sirbu Robert Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan 0 0 0
16 Spiridon Rudolf Ionatan Colegiul National “Gh.R.Codreanu” Ion Gradinaru 0 0 0
17 Tiplea Cosmin Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com