home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

Judetul Bistrita-Nasaud are 9 locuri pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Buda Paul Gabriel 9 Col. Nat. "L. Rebreanu" Bistrita Candale Silviu, Pop Ioan 52 35 87 calificat
2 Toniuc Daniel 9 Col. Nat. "L. Rebreanu" Bistrita Pop Ioan 30 20 50 calificat
3 Mujdar Dacian 10 Col. Nat. "L. Rebreanu" Bistrita Galatan Constantin 5 70 75 calificat
4 Lesan Tudor 10 Col. Nat. "L. Rebreanu" Bistrita Galatan Constantin 0 52 52 calificat
5 Candale Andrei 10 Colegiul Tehnic INFOEL Bistrita Biz Felicia 0 30 30 calificat
6 Titei Paul Adrian 11 Col. Nat. "L. Rebreanu" Bistrita Candale Silviu 0 30 30 calificat
7 Anca Login Iustin 11 Col. Nat. "L. Rebreanu" Bistrita Candale Silviu 10 10 20 calificat
8 Sangeorzan Alexandru Ion 12 Col. Nat. "L. Rebreanu" Bistrita Muresan Ciprian 50 0 50 calificat
9 Bogolin Vlad Simion 12 Col. Nat. "L. Rebreanu" Bistrita Muresan Ciprian 0 10 10 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com