home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

Judetul Mures are 10 locuri pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Borsos Tamas 9 Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Jakab Tunde 30 15 45 calificat
2 Biro Alexandru 9 Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Kovacs Barna 0 35 35 calificat
3 Ristache Dragos Florian 10 Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Racoti Mihaela 35 70 105 calificat
4 Gyeresi Hunor 10 Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Ignat Anna 0 45 45 calificat
5 Oprica Dragos Vasile 11 Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Cristurean Horatiu 60 90 150 calificat
6 Borsos Zalan 11 Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Incze Katalin 40 100 140 calificat
7 Pavel Razvan 11 Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Cristurean Horatiu 0 10 10 calificat
8 Hasegan Daniel 12 Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Cristurean Horatiu 70 100 170 calificat
9 Mathe Bogdan 12 Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Cristurean Horatiu 100 10 110 calificat
10 Nagy Csaba 12 Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko 0 10 10 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com