home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

Judetul Olt are 8 locuri pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Nicolae Dragoş 9 Colegiul National "Radu Greceanu " Slatina Popescu Doru 0 70 70 calificat
2 Păunel Cosmin 10 Colegiul National "Radu Greceanu " Slatina Popescu Doru 10 70 80 calificat
3 Burnei Alexandru 10 Colegiul National "Ionita Asan" Caracal Ghimisi Marcel 35 23 58 calificat
4 Rusu Dan 10 Colegiul National "Radu Greceanu " Slatina Popescu Doru 0 13 13 calificat
5 Balauru Paul 11 Colegiul National "Ion Minulescu " Slatina Drăghici Aurelia 0 100 100 calificat
6 Iancu Irina 11 Colegiul National "Radu Greceanu " Slatina Voinea Vasile 50 0 50 calificat
7 Marin Ionuţ Cristian 11 Colegiul National "Radu Greceanu " Slatina Barbu Cătălin 30 0 30 calificat
8 Ionescu Maria 11 Colegiul National "Ion Minulescu " Slatina Drăghici Aurelia si Popescu Doru 0 20 20 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com