home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Bacau

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AaneiAlexandruColegiul National "Ferdinand I" BacauSichim Cristina
2AlexandruAndrei StefanColegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" OnestiCosma Ionel
3ApetreiCristianColegiul Tehnic "A.Saligny" BacauSecita Neli
4ApostolAlexandruColegiul National "Ferdinand I" BacauSichim Cristina
5BarbutaAlexandraColegiul National ”V. Alecsandri” BacauTimofte Afrodita
6BereaStefanColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauMargineanu Lacramioara
7BudauAdrianColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauVieru Ilie
8BudauEmanuel AdrianColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauVieru Ilie
9CancelRaduColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauMargineanu Lacramioara
10CochiorAndreiColegiul Tehnic "A.Saligny" BacauSecita Neli
11CurcudelAlexandruColegiul Tehnic "A.Saligny" BacauSecita Neli
12DanceanuMadalinColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauCiubotaru Mihaela
13Dobos IonutColegiul National "Ferdinand I" BacauLupu Mihaela
14GaborGabrielColegiul National "Ferdinand I" BacauSichim Cristina
15GrigoreStefanColegiul National "Costache Negri" Tg.OcnaOancea Cecilia
16HothazieStefanColegiul National "Ferdinand I" BacauMuraru Crina
17HutuleacAndreiColegiul National ”V. Alecsandri” BacauTimofte Afrodita
18LecaCostelColegiul National "Costache Negri" Tg.OcnaOancea Cecilia
19MardareRaresColegiul Tehnic "A.Saligny" BacauSecita Neli/Carmen Avramescu
20MelnicVladColegiul National "Ferdinand I" BacauSichim Cristina
21MihailaAna MariaColegiul National "Costache Negri" Tg.OcnaOancea Cecilia
22MocanuMarianColegiul National ”V. Alecsandri” BacauLazar Ingrid
23MunteanuPetreColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauVieru Ilie
24MunteanuMadalinaColegiul Tehnic "A.Saligny" BacauFrunza Elena/Mircea Ambrosie
25NistorSorinaColegiul National "Costache Negri" Tg.OcnaOancea Cecilia
26NituDoruColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauVieru Ilie
27PalcauClaudiuColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauVieru Ilie
28PantiruIeronimColegiul National "Ferdinand I" BacauSichim Cristina/Intuneric Ana
29PeterfiDiana-CeraselaColegiul National "Ferdinand I" BacauSichim Cristina/Intuneric Ana
30PetrisorMihaiColegul National "Dimitrie Cantemir" OnestiIfrim Aliana
31SimionCatalinColegiul National "Costache Negri" Tg.OcnaOancea Cecilia
32StoicaTudorColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauVieru Ilie
33SufaruAncaColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauVieru Ilie
34TantuAlexandruColegiul National ”V. Alecsandri” BacauTimofte Afrodita


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com