home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Bacau

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1Ababei AndreiColegiul Tehnic "A.Saligny" BacauFrunza Elena/Mircea Ambrosie
2AmbrozieRares MirceaColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauChelba Maria
3BarzuGeorgeColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauPadure Adrian
4BonteaDragosColegiul National "Ferdinand I" BacauIntuneric Ana
5Bostan BogdanColegiul National "Ferdinand I" BacauMuraru Crina
6BrănoaiaMariusColegiul National "Ferdinand I" BacauSichim Cristina
7BucurIonut BogdanColegiul National "Costache Negri" Tg.OcnaOancea Cecilia
8CambeiAristitaColegiul National ”V. Alecsandri” BacauTimofte Afrodita
9Dumea DianaColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauChelba Maria
10DumitrascaBogdanColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauPadure Adrian
11EnacheMarianne GeorgeteColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauChelba Maria/Ciubotaru Mihaela
12FanaruAndreiColegiul National "Ferdinand I" BacauSichim Cristina
13GradinaruMihaiColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauMargineanu Lacramioara/Tarasa Daniela
14GrigorasVictorColegiul Tehnic "A.Saligny" BacauFrunza Elena/Mircea Ambrosie
15HodeaFlorinColegiul National "Ferdinand I" BacauIntuneric Ana
16HulubaRamonaColegiul National "Ferdinand I" BacauIntuneric Ana
17Ilie AncaColegiul National "Ferdinand I" BacauSichim Cristina
18IrimiaTudorColegiul National ”V. Alecsandri” BacauLazar Ingrid
19LupuAlexandru GabrielColegiul National ”V. Alecsandri” BacauLazar Ingrid
20MarinAlexandruColegiul National "Ferdinand I" BacauSichim Cristina
21Mihaila LeotescuCiprianColegiul National "Ferdinand I" BacauMuraru Crina
22MihuAndreiColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauVieru Ilie
23PerjuDragos StefanColegiul National ”V. Alecsandri” BacauLazar Ingrid
24PopaRazvanColegiul National ”V. Alecsandri” BacauTimofte Afrodita
25RebegeaTudorColegiul Tehnic "A.Saligny" BacauFrunza Elena
26RomanescuRalucaColegiul National "Ferdinand I" BacauSichim Cristina
27RosuMaria MagdalenaColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauChelba Maria/Ciubotaru Mihaela
28Sandu BogdanColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauChelba Maria/Ciubotaru Mihaela
29SarbanGeorgeColegiul Tehnic "A.Saligny" BacauFrunza Elena/Mircea Ambrosie
30Stoica AncaColegiul National "Ferdinand I" BacauSichim Cristina
31TimofteAndraColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauMargineanu Lacramioara/Tarasa Daniela
32TurtoiAna MariaColegiul National "Gh.Vranceanu" BacauVieru Ilie
33TutuianuCristian StefanColegiul National "Costache Negri" Tg.OcnaOancea Cecilia
34VasileAdrianColegiul Tehnic "A.Saligny" BacauFrunza Elena


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com