home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Bucuresti

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AndreiVictorColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Manz Victor
2AsmanGabrielLiceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza", S3Badea Corina, Chirita Valentina
3BalasaPetrusColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Homorodean Marcel
4BangheaIuliaLiceul International de Informatica, S3BaltescuPaul Dan, Gheorghe Cosmin
5BrezoiuAna Maria ClaudiaColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Iosupescu Irina, Cherciu Rodica
6BrosiuDianaColegiul National "Sfantul Sava", S1Georgina Patrascu
7CarabetCosmin AndreiColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Manz Victor, Dumitran Marius, Dragan Elena
8CaragicuIancu AlexandruColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Manz Victor
9CatutiMihnea-CatalinColegiul National Bilingv "G. Cosbuc", S2Knopf Anca, Motea Alina Carmen
10CnabSofia-MariaColegiul National "Mihai Viteazul", S2Corobana Gabriela
11ColceagAlina ElenaColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Kisch Mariana, Iosupescu Irina
12DaiaRadu PetruColegiul National "Mihai Viteazul", S2Sacuiu Silviu
13DanIonut ClaudiuColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Homorodean Marcel
14DobricaAdrianColegiul National "Mihai Viteazul", S2Corobana Gabriela
15DraganStefanColegiul National "Cantemir-Voda", S2Serban Iulia, Radulescu Sorana
16DutescuMihaiColegiul German "Goethe", S1Coman Isabela, Knopf Anca
17EpureDan MateiColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Manz Victor, Dragan Elena
18FelixMilorad LiviuColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Manz Victor, Dragan Elena
19HorodnicDragos-StefanColegiul National Bilingv "G. Cosbuc", S2Motea Alina Carmen
20IancuDavid TraianColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Manz Victor
21IonAndreiColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Iosupescu Irina, Cherciu Rodica
22IonescuAndra MariaColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Dragan Elena
23IonescuCatalin IonelColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Manz Victor, Dragan Elena
24LecaMihai LiviuColegiul National "Ion Creanga", S4Dumitrica Gheorghe
25LupescuRadu MateiColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Anca Knopf, Homorodean Marcel
26ManeaLaura MariaColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Dragan Elena
27MateescuCristinaColegiul National "Mihai Viteazul", S2Sacuiu Silviu
28MitreaValentin GabrielColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Dragan Elena, Mihai Roxana
29MitrinMariusScoala Centrala, S2Balca Mihaela
30MiuValentinColegiul National "Mihai Viteazul", S2Corobana Gabriela, Knopf Anca
31MocanCezarLiceul International de Informatica, S3Baltescu Paul Dan, Grigorean Andrei, Tataroiu Bogdan Cristian
32ParaicuEmilianColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Dragan Elena, Mihai Roxana
33PopescuIuliaColegiul National "Sfantul Sava", S1Constanta Nastase
34PripoaeTeodor AntonLiceul International de Informatica, S3Baltescu Paul Dan, Grigorean Andrei, Tataroiu Bogdan
35RaduCiprianColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Dragan Elena
36RatoiuMihai-AndreiColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Cherciu Rodica, Preda Valentina
37Roman-IonitaAlinLiceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza", S3Badea Corina
38RopotanCristianColegiul National "Mihai Viteazul", S2Sacuiu Silviu
39SoareCristian ValeriuColegiul National "Mihai Viteazul", S2Sacuiu Silviu
40SorescuIlinca GabrielaColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Manz Victor, Kisch Mariana, Dragan Elena
41SpatareluAlexandra OanaColegiul National "Elena Cuza", S6Mirzacu Marius
42StanSerban AndreiLiceul International de Informatica, S3Baltescu Paul Dan
43StancioiuAlexandru-MarianColegiul National "Sfantul Sava", S1Constanta Nastase
44StoicaEugenColegiul National "Ion Creanga", S4Dumitrica Gheorghe, Danciu Alina
45StoicaMihaiLiceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza", S3Badea Corina
46TanaseAlexandru AlinColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Manz Victor, Dragan Elena
47TrincaCiprian GabrielColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Iosupescu Irina
48TuchilaOctavianColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Manz Victor, Dragan Elena
49TudorStefan VladLiceul Teoretic "Jean Monnet", S1Knopf Anca, Matei Raluca
50ZernoveanuRaduLiceul International de Informatica, S3Baltescu Paul Dan, Tataroiu Bogdan


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com