home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 11-a, judetul Bucuresti

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AntocheIoana AlexandraColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Manz Victor, Dragan Elena, Buruiana Filip
2AntonescuAndrei BogdanLiceul International de Informatica, S3Baltescu Paul Dan
3BarbulescuDanColegiul National "Gheorghe Lazar", S5Ardelean Camelia, Cherciu Rodica, Veronica Marin
4BoboleaDragos HoriaColegiul National "Gheorghe Lazar", S5Silviu Dumitru
5BoicescuMariusColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Grigoriu Dan, Preda Valentina
6BurlacioiuRazvan CatalinColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Grigoriu Dan, Preda Valentina
7DragomirCosmin GabrielColegiul National "Mihai Viteazul", S2Kisch Mariana, Rudeanu Viorel
8FarcasanuAlexandru-CiprianColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Buruiana Filip, Andreica Mugurel, Balanescu Cecilia, Grigoriu Dan
9IonCosmin AndreiColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Balanescu Cecilia, Grigoriu Dan
10IonescuVictor-CristianLiceul International de Informatica, S3Baltescu Paul Dan, Grigorean Andrei, Tataroiu Bogdan Cristian
11IonitaMateiColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Manz Victor
12MunteanuAdrianColegiul National "Spiru Haret", S2Mocanu Antonica
13PaligoraGabrielaColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Preda Valentina,Toca Livia
14PandeleIoanaColegiul National "Mihai Viteazul", S2Kisch Mariana, Rudeanu Viorel
15PoenaruAndreiColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Manz Victor, Andreica Mugurel, Buruiana Filip, Dragan Elena
16PopescuMihai Radu NiculaeColegiul National "Ghe. Sincai", S4Rodica Smintina
17PredaAndreiColegiul National "Mihai Viteazul", S2Gebaila Gilda, Sacuiu Silviu
18RoscaneanuGeorgeColegiul National "O.Onicescu", S4Radulescu Dan
19SuiuAlina-IoanaLiceul International de Informatica, S3BaltescuPaul Dan
20TacheAlexandruColegiul National de Informatica "T.Vianu", S1Andreica Mugurel, Manz Victor, Buruiana Filip, Dragan Elena
21TataranuVlad BogdanLiceul International de Informatica, S3Baltescu Paul Dan
22TuicaRadu ConstantinColegiul National "Mihai Viteazul", S2Manoila Domnica


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com