home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Cluj

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ŞtefanNorbertCol. Nat. "M. Viteazul" TurdaMiron Florin/Micu Mihaela
2BoancaVasile-IonutLic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N.Vaida Dana/Salantiu Crina
3BuzeaVladLic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N.Petrila Sonia, Balan Gabriela
4ChecichesMariusLic. Teor. "O. Ghibu" Cluj-N.Stefu Monica
5CiceuAndreiCol. Nat. "A. Muresanu" DejPintea Adrian
6CodoreanBogdanCol. Nat. "A. Muresanu" DejPintea Adrian
7CupsaDariusCol. Nat. "A. Muresanu" DejPintea Adrian
8DeacRaulLic. Teor. "O. Ghibu" Cluj-N.Stefu Monica
9DeákNorbertLic. Teor. "Bathory I." Cluj-N.Vicsacsán Zoltán
10JurjaDanLic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N.Petrila Sonia, Balan Gabriela
11KutasTamásLic. Teor. "Bathory I." Cluj-N.Vicsacsán Zoltán
12LuchianAlexLic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N.Vaida Dana/Salantiu Crina
13MangraAlexandreLic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N.Petrila Sonia, Balan Gabriela
14NemesIonut-FlorinLic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N.Vaida Dana/Salantiu Crina
15NistorDorianCol. Nat. "M. Viteazul" TurdaMiron Florin/Micu Mihaela
16PatiuDanLic. Teor. "L. Blaga" Cluj-N.Daniela Chitul
17PetricanTeodorCol. Nat. "A. Muresanu" DejPintea Adrian
18PomeanuDanielLic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N.Salantiu Crina/Dindelegan Mariana
19PopaMaresCol. Nat. "A. Muresanu" DejPintea Adrian
20PuiaTudorLic. Teor. "L. Blaga" Cluj-N.Daniela Chitul
21RatBogdanLic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N.Giurgea Mihaela, Balan Adina
22StoicaIonutLic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N.Balan Gabriela, Petrila Sonia
23TamasCatalinLic. Teor. "A. Ipatescu" GherlaFort Cosmina/Butean Ioana
24TelekJázminLic. Teor. "Bathory I." Cluj-N.Vicsacsán Zoltán
25TodorAlexandruLic. Teor. "A. Ipatescu" GherlaFort Cosmina/Butean Ioana
26UrcanSorinLic. Teor. "L. Rebreanu" TurdaMureşan Elena
27UrsDavidLic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N.Giurgea Mihaela, Balan Adina
28VomirMarianCol. Nat. "M. Viteazul" TurdaMiron Florin/Micu Mihaela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com