home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Cluj

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AlexaRadu-CalinLic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N.Salantiu Crina
2BaciuRaulLic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N.Balan Adina, Giurgea Mihaela
3BalogAdrian-ValentinLic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N.Salantiu Crina
4BâzuAlexCol. Nat. "E. Racovita" Cluj-N.Ilea Lucian
5BorzásiAbaLic. Teor. "Bathory I." Cluj-N.Szász Tünde
6CapalnaTanasieLic. Teor. "Al. Papiu Ilarian" DejNegreanu-Maior Adrian
7Catarau-CotutiuCorinaCol. Nat. "A. Muresanu" DejPintea Adrian
8CormosPaulCol. Nat. "A. Muresanu" DejPintea Adrian
9CosteaBogdanLic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N.Stanca Florentina
10DreveDanLic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N.Petrila Sonia, Vezentan Diana
11DucaRazvanLic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N.Giurgea Mihaela, Balan Adina
12FaiciucStefanLic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N.Petrila Sonia, Vezentan Diana
13FarcasMariusCol. Nat. "A. Muresanu" DejPintea Adrian
14FarcasIonutCol. Nat. "A. Muresanu" DejPintea Adrian
15GereAttilaLic. Teor. "Bathory I." Cluj-N.Szász Tünde
16GligaBogdanCol. Nat. "E. Racovita" Cluj-N.Selegean Sidonia
17GujaClaudiuCol. Nat. "E. Racovita" Cluj-N.Ilea Lucian
18HaidauCatalinLic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N.Stanca Florentina/Dindelegan Maria
19KisLevente-LorandLic. Teor. "Al. Papiu Ilarian" DejNegreanu-Maior Adrian
20KisLeventeLic. Teor. "Bathory I." Cluj-N.Szász Tünde
21LickerNandorLic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N.Giurgea Mihaela, Balan Adina
22MarisRazvanLic. Teor. "N. Balcescu" Cluj-N.Cheres Adriana/Budisan Mirela
23MilitaruCristianLic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N.Giurgea Mihaela, Balan Adina
24MoldovanMihaiLic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N.Petrila Sonia, Vezentan Diana
25MuresanuGabriel-IonutLic. Teor. \"A. Iancu\" Cluj-N.Salantiu Crina/Dindelegan Mariana
26RedakNoemiCol. Nat. "E. Racovita" Cluj-N.Ilea Lucian / Selegean Sidonia
27SavuAlexandruic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N.Salantiu Crina
28SiminicTudorLic. Teor. "N. Balcescu" Cluj-N.Cordis Liana/Oprea Ioana
29SuciuStefanLic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N.Giurgea Mihaela, Balan Adina
30TeletinMihaiLic. Teor. "N. Balcescu" Cluj-N.Cheres Adriana/Budisan Mirela
31TodeaZeinaCol. Nat. "M. Viteazul" TurdaMicu Mihaela/Pop Daniela
32TrambitasTiberiu-PetruLic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N.Salantiu Crina
33TrişcaşPaulCol. Nat. "E. Racovita" Cluj-N.Ilea Lucian / Selegean Sidonia
34UngurIuliaLic. Teor. \"L. Blaga\" Cluj-N.Morari Brindusa, Daniela Chitul
35UngurRichard-AlexLic. Teor. "Al. Papiu Ilarian" DejNegreanu-Maior Adrian
36VladRolandoLic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N.Giurgea Mihaela, Balan Adina
37VladIoan-DragosLic. Teor. "N. Balcescu" Cluj-N.Cordis Liana/Oprea Ioana


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com