home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Dolj

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1BerbecPaul Liceul de Informatica Stefan Odobleja Timplaru Roxana
2BivolanMarinela Floriana C. N. Elena Cuza Badulescu Laviniu
3BochisAlexandru Liceul de Informatica Stefan Odobleja Timplaru Roxana
4BuleandraCristian C. N. Fratii Buzesti Vitelaru Sofia
5CatanaBogdan Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
6CIURELVICTOR C.N. CAROL I Dupac Mihaela
7DASCALUCRISTIAN C.N. CAROL I Dupac Mihaela
8Dinu Dan C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
9DraghiciAdrian C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
10DumitrescuMarin Colegiul National „N.Titulescu” Bercea Mioara
11GamanMihaela Liceul de Informatica Stefan Odobleja Timplaru Roxana
12GaneaMonica Daniela C. N. Elena Cuza Badulescu Laviniu
13GHERGHEALEXANDRU C.N. CAROL IDupac Mihaela
14GirgelManolica Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
15IacobMihai Alexandu Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
16Ionascu Razvan Sorinel C. N. Fratii Buzesti Schiopu Liliana
17IvanoiuRazvan Alexandru Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
18LuciuDumitru Elinor Liceul de Informatica Stefan Odobleja Craciunoiu Stefania
19MladinAlexandruLISOVlad Marian
20NEATAADRIAN Grupul Scolar „Dimitrie Filisanu” Filiasi Petrescu Claudia
21NicolaeGabriel Silviu Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
22Nistor Bogdan C. N. Fratii Buzesti Vitelaru Sofia
23PARASCHIVALEXANDRU C.N. CAROL I Dupac Mihaela
24RosuGabrielLISOVlad Marian
25RosuCatalin Liceul de Informatica Stefan Odobleja Codres Daniel
26SebestinDragos C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
27SgarMihaela Liceul de Informatica Stefan Odobleja Popa Hermina
28StanciuIoan C.N. CAROL I Cerbulescu Monica
29Teodorescu Oana C. N. Fratii Buzesti Vitelaru Sofia
30VOICESCU MIHAI C.N. CAROL I Dupac Mihaela
31VoicuCosmin C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com