home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Dolj

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ANGHEL MUGUREL IONUT C.N. CAROL I LICA OVIDIU
2AnghelescuMarius Liceul de Informatica Stefan Odobleja Popa Hermina
3BarbuMadalina C. N. Fratii Buzesti Grindeanu Mihaela
4BozneaAndrei Liceul de Informatica Stefan Odobleja Popa Hermina
5Bulacu Andrei Liceul de Informatica Stefan Odobleja Popa Hermina
6Buzatu Camelia Stefania L. T. Henri Coanda Parici Irina
7CatrinaVlad C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
8CiocionicaIonut Liceul de Informatica Stefan Odobleja Popa Hermina
9CiocionicaCosmin Mihai Liceul de Informatica Stefan Odobleja Popescu Eugen
10CremenescuAlessia C. N. Elena Cuza Ciltan Alina
11CroitoruCătălin C.N. CAROL I Niculescu Florin
12CruceruCalin C.N. CAROL I Niculescu Florin
13DinuTeodora C. N. Elena Cuza Badulescu Laviniu
14DobreAlexandru Liceul de Informatica Stefan Odobleja Codres Mihaela
15DoceaAndrei C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
16DochiaOana C. N. Fratii Buzesti Grindeanu Mihaela
17DrutuRazvan Liceul de Informatica Stefan Odobleja Papa Mihaela
18EneAndrei Liceul de Informatica Stefan Odobleja Papa Mihaela
19FlorescuAndreea Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
20FulgaDiana C. N. Fratii Buzesti Grindeanu Mihaela
21FurnigaAdrian L. T. Henri Coanda Gugu Ileana
22GogaSelma C. N. Fratii Buzesti Grindeanu Mihaela
23IFRIMANDREEA CARMEN C.N. CAROL I LICA OVIDIU
24Iliescu Cezar Petru Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
25IonescuCezar L. T. Henri Coanda Ciuca Aida
26Iordache Mihai L. T. Henri Coanda Parici Irina
27Iordaighe Ilie Alin L. T. Henri Coanda Parici Irina
28IvanMarian Liviu C. N. Fratii Buzesti Vitelaru Sofia
29LeuDaniel C.N. CAROL I Niculescu Florin
30MALIN STEFAN C.N. CAROL I LICA OVIDIU
31MaracineanuLiana Roxana Liceul de Informatica Stefan Odobleja Codres Mihaela
32NadoluBogdan C. N. Fratii Buzesti Vitelaru Sofia
33NegoitaCosmin Liceul de Informatica Stefan Odobleja Boarna Ecaterina
34PANTELIMON LAURENTIU MIHAI C.N. CAROL I LICA OVIDIU
35ParjolAndrei Adrian Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
36PavelStefania Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
37PetracheIonut Alexandru Liceul de Informatica Stefan Odobleja Codres Daniel
38PopaMihai C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
39PopescuArnold Liceul de Informatica Stefan Odobleja Boarna Ecaterina
40PopescuDelia C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
41PrunaMihai Liceul de Informatica Stefan Odobleja Papa Mihaela
42PuscaCristina Magdalena Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
43RascuDragos Liceul de Informatica Stefan Odobleja Papa Mihaela
44StanIonut L. T. Henri Coanda Gugu Ileana
45StancuMirel Liceul de Informatica Stefan Odobleja Codres Daniel
46StatescuAndrei C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
47Stoedin Andra C. N. Elena Cuza Popescu Alina; Ciltan Alina
48TilicaRobert C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
49TuculanuAndrei C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
50TudoranMaria Mirabela C. N. Elena Cuza Badulescu Laviniu
51UrdiniceanuAndrei Liceul de Informatica Stefan Odobleja Papa Mihaela
52VladutuGeorgian C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com