home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Mures

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ApetroaeiLauraColegiul National ”Mircea Eliade” Sighisoara Tarta Moga Viorel
2BajanIoanaColegiul National Unirea Tg-MuresCsifo Lorand
3BeniLehelLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresIgnat Anna
4BotaCristian IoanColegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-MuresRacoti Mihaela
5BotosSandorGrup Scolar Electromures Tg-MuresVeress Eva
6CsongvaySzilardLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresJakab Tunde
7DascaluAlexandruColegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-MuresMailat Ildiko
8DocziMihalyGrup Scolar Electromures Tg-MuresVeress Eva
9GyeresiHunorLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresIgnat Anna
10HenterJanosGrup Scolar Electromures Tg-MuresVeress Eva
11KovacsZsoltLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresJakab Tunde
12KovacsBoldizsarLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresIgnat Anna
13LaszloSandorLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresJakab Tunde
14MadaraszRobert RossiLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresIgnat Anna
15MaiorAlinGrup Scolar ”Petru Maior” ReghinSzabo Zoltan
16MascaAndreiColegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-MuresRacoti Mihaela
17MoldovanFelixGrup Scolar Industrial LudusBotezan Claudia
18MoldovanAdrianColegiul National Unirea Tg-MuresCsifo Lorand
19NagyGellertLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresJakab Tunde
20PaladeMihaiColegiul National ”Mircea Eliade” SighisoaraTarta Moga Viorel
21PecsiLeventeGrup Scolar Electromures Tg-MuresVeress Eva
22PopAlinGrup Scolar Electromures Tg-MuresRadovici Vera
23RistacheDragos FlorianColegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-MuresRacoti Mihaela
24SabauEduardColegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-MuresMailat Ildiko
25SarosiLaszloGrup Scolar Electromures Tg-MuresVeress Eva
26SonicaMariusGrup Scolar Industrial LudusBotezan Claudia
27SzaboAttilaLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresIgnat Anna
28TamasEdvard ArthurColegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-MuresRacoti Mihaela
29TrutaMarian CosminColegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-MuresRacoti Mihaela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com