home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 11-a, judetul Mures

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1BenedekAnnabellaLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresIncze Katalin
2BorsosZalanLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresIncze Katalin
3DeucaJenicaGrup Scolar Industrial LudusBotezan Claudia
4FodorZsoltGrup Scolar Electromures Tg-MuresKondert Eniko
5HalatiCatalinGrup Scolar ”Petru Maior” ReghinSzabo Zoltan
6HegedusZsoltGrup Scolar Electromures Tg-MuresKondert Eniko
7IgnatLorandLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresIncze Katalin
8KelemenAttilaGrup Scolar Electromures Tg-MuresKondert Eniko
9LorincziIstvanLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresFejer Magdolna
10MezoSzilardGrup Scolar Electromures Tg-MuresKondert Eniko
11MoldovanRekaLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresIncze Katalin
12MorariuRazvanColegiul National Unirea Tg-MuresLupaescu Manuela
13MosneagDianaLiceul Teoretic “Andrei Barseanu” TarnaveniStoica Daniela
14NagyNimrodLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresFejer Magdolna
15NagyLajosGrup Scolar Electromures Tg-MuresKondert Eniko
16OpricaDragos VasileColegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-MuresCristurean Horatiu
17PavelRazvanColegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-MuresCristurean Horatiu
18PuscasAlexandruColegiul National ”Mircea Eliade” SighisoaraTarta Moga Viorel
19PuskasTimeaLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresFejer Magdolna
20RaicaCristian DumitruColegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-MuresCristurean Horatiu
21SzaszLorandLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresFejer Magdolna
22SzilagyiErvinLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresFejer Magdolna
23TamasIoan CornelColegiul National ”Mircea Eliade” SighisoaraTarta Moga Viorel
24TurcanuMihneaLiceul Teoretic ”Andrei Barseanu” TarnaveniStoica Daniela
25UngurSergiu IoanColegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-MuresCristurean Horatiu


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com