home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Mures

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AndrasAlparGrup Scolar Electromures Tg-MuresRadovici Vera
2ArdeleanAndrei AugustinColegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-MuresKovacs Barna
3BarabasiAlex AlbertColegiul National Unirea Tg-MuresCsifo Lorand
4BereckiIrenkeGrup Scolar Electromures Tg-MuresKondert Eniko
5BiroAlexandruColegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-MuresKovacs Barna
6BorsaCosminColegiul National Unirea Tg-MuresCsifo Lorand
7BorsosTamasLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresJakab Tunde
8CocisiuAndreiGrup Scolar ”Petru Maior” ReghinSzabo Zoltan
9CristescuLiviuColegiul National Unirea Tg-MuresCsifo Lorand
10DicaAndreiColegiul National ”Mircea Eliade” SighisoaraLupsor Leontin
11FarcasIonutColegiul National Unirea Tg-MuresCsifo Lorand
12ForisNikolettaGrup Scolar Electromures Tg-MuresKondert Eniko
13GligaPaula MariaColegiul National Unirea Tg-MuresCsifo Lorand
14GyoriBotondGrup Scolar Electromures Tg-MuresKondert Eniko
15KajnakRobertLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresFejer Magdolna
16KissAnnaLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresJakab Tunde
17LovaszArturLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresBalazs Katalin
18MagyarosiBotondLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresJakab Tunde
19MarianCristianGrup Scolar Industrial LudusMarginean Ioana
20MatePeterLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresFejer Magdolna
21MateAttila BarnaLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresJakab Tunde
22MilasanOviciuGrup Scolar Industrial LudusMarginean Ioana
23MoldovanVladut AdrianColegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-MuresKovacs Barna
24NemesGaborLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresJakab Tunde
25NemethAttilaGrup Scolar Electromures Tg-MuresKondert Eniko
26NistorMirelaColegiul National Unirea Tg-MuresCsifo Lorand
27PalKatinkaLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresFejer Magdolna
28StanciuMagdalenaColegiul National ”Mircea Eliade” SighisoaraLupsor Leontin
29SzilagyiMateGrup Scolar Electromures Tg-MuresKondert Eniko
30SzoverfiPeterLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresFejer Magdolna
31TatarAntoniu AdrianColegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-MuresKovacs Barna
32TodoranMarius GheorgheColegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-MuresKovacs Barna
33TokesTiborLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresBalazs Katalin
34VargaAttilaLiceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-MuresBalazs Katalin


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com